Обличчя Тернополя: Богдан Кохан мріє відвідати країну надзвичайної культури

Богдан Кохан

Народився в Тернополі.

Зараз навчаюся в Тернопільському національному економічному університеті. Крім навчання також займаюся громадською діяльністю, голова Тернопільського осередку ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив».

Захоплень в мене багато. Дуже люблю активний відпочинок і подорожі. Це, на мою думку, одна з важливих речей, які повинна робити кожна людина. Подорож відкриває людині нові можливості, нові знайомства, новий світ. Також музика… люблю живу музику і українську. У нас в Україні є дуже багато хорошої і якісної музики, яку раджу слухати. Щодо спорту, захоплююся баскетболом, цьому виду приділив частинку свого життя.

Як вже сказав люблю подорожувати, тому люблю нові знайомства, нові місця. Проводити час з друзями, гуляти і звісно кататися на велосипеді. Зараз багато людей переходить на цей «транспорт». Це корисно, весело і зручно пересуватися. Зараз мало часу маю, але гітара посідає значне місце в моїх «люблю».

Боюся я мабуть того, якою стане наша країна через 10 років. Сподіваюся, що я помиляюся.

Мрію, побувати у кожному місті України (кожному обласному центрі), а потім, коли ця мрія збудеться, а це стане скоро, зробити кругосвітню подорож і обов’язково відвідати Китай – країну надзвичайної культури.

Наше місто є дуже спокійним, тихим. Мабуть за те і люблю, що вечером ти можеш посидіти на лавочці біля озера і подивитися як заходить сонце. Дуже багато чудових парків, в яких теж можна гарно відпочити.

Бажаю тернопільській молоді бути активними. У нас студентське місто, тому цікавтеся його життям. Землякам нашим бажаю, ставте перед собою ціль і досягайте її! Нема недосяжних цілей, є цілі, які ми робимо для себе недосяжними. Також прощайте людей, всі люди добрі, тільки деякі забувають про це. І завжди робіть те, що вам подобається… воно принесе вам і користь і задоволення.

 

 

Коментарі вимкнені.