Обличчя Тернополя: у місті для Юлії Копчак музика лунає всюди

Юля Копчак

Я народилась і виросла в Тернополі.
Я навчаюсь в Національному Авіаційному Універитеті в Києві, тому там проживаю вже 4 роки. Працюю візажистом. Ця роботта є моїм хоббі)
Люблю гуляти в центрі Тернополя і біля ставу, в Києві по нових для мене місцях, люблю проводити час з друзями, вчитись чомусь новому.
Дуже боюсь за здоров’я близьких, та не оправдати їх сподівань, а також прожити життя не здійснивши своїх цілей. Мрію про те, що мріють всі дівчата  і+ декілька особистих мрій-цілей.
Тернопіль дуже привітне місто, тут красиво, спокійно, люди готові допомогти. Тут звучить українська мова, а це справді музика для вух після Києва.  І просто це моє рідне місто і цього достатньо.
Бажаю вам правильно ставити собі цілі і старатись їх втілювати в життя і цим робити його кращим, а не шукати його в інших містах чи країнах! І більше любіть, тоді світ стане кращим.

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

Коментарі вимкнені.