Обличчя Тернополя: Я живу у місті, в якому зупиняється час, – Карач Наталія

Карач Наталія

Живу у Файному місті Тернополі.
Навчаюся в тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі, майбутній фінансист.

Люблю подорожувати по різних містах, відвідала Італію. ДУЖЕ боюся павуків.

Важко виділити одну окрему мрію, яку я б вважала найголовнішою. Для мене, як і для всіх інших, важливим є моє майбутнє життя. І, звісно, я прагну мати хорошу професію та достаток, люблячу сім’ю та вірних друзів. Я хотіла би жити в добробуті та ніколи не сумувати, подорожувати і побачити світ. Важко виділити одне, найзаповітніше бажання. Проте, мабуть, для мене це – правильно вибрати свій шлях, знайти свою життєву дорогу. Адже,на мій погляд, найголовніше це – не прожити своє життя марно та бездумно.

Тернопіль в першу чергу я люблю, як рідне місто. Я думаю кожна людина має якісь трепетні емоції, пов’язані саме з рідним містом: це і дитячі спогади, і гордість та вболівання за кожен новий успішний крок Тернополя. Мабуть, Тернопіль я найбільше люблю за його ранкову тишу і за спокій. Це місто, в якому зупиняється час, дає кожному з нас можливість зафіксувати у пам’яті момент, який завтра стане історією. Я щаслива, що тут живу. Люблю Тернопіль за неповторну красу та прекрасних людей. Мені подобається, коли гості нашого міста закохуються у нього.Я люблю останні серпневі дні у Тернополі, тоді наше прекрасне місто розцвітає у повну силу, вулиці та парки наповнюються тисячами людей та якимось внутрішнім сяйвом, повним радості і … ностальгії, помітним лише тим, хто справді любить наше файне місто.
Хочу побажати своїм землякам любові до рідного міста, затишку в кожній домівці та бути достойним сином і дочкою своєї країни.

Коментарі вимкнені.