Як учні Теребовлянської гімназії приховали “злочин”

 Знайомтесь – харизматичний Олег Пашук, випускник Теребовлянської  гімназії розповідає про незабутні  шкільні будні та плани на майбутнє:

Мій клас маленький – 15учнів. Надзвичайно хороший, спрацьований колектив, який ніколи не залишав у біді, допомагав у скрутну хвилину. Я добре ладнав зі всіма однокласниками. Разом брали участь у житті школи, захищали її на науково-дослідницьких роботах, конкурсах, та благочинних акціях. Здійснювали поїздки у Карпати, Польщу. Організовували шкільні свята.

Під час нашого безтурботного шкільного життя було чимало кумедних ситуацій. Пригадую, доволі смішний та дещо безпорадний приклад святкування Дня армії, в 8 класі. Під час підготовки, ми, через свою неуважність, розбили коректор. Був настільки різкий і неприємний запах, що ми не могли святкувати у нашому класі. Тому ми закрили клас і заховали ключі, щоб приховати «місце злочину»))).

Випускний пройшов на високому рівні. Було дуже багато цікавих конкурсів,  танців. Готувався до випускного недовго , всього лиш день. За один день я придбав костюм і підібрав краватку під колір плаття однокласниці , з якою я йшов під час урочистої ходи  в місті.

В майбутньому я мрію стати інженером в області авіаційного обладнання та інших видів техніки. Щоб здобути дану спеціальність я хочу вступати до Київського національного авіаційного університету, на факультет комп’ютерної інженерії.

Бажаю своїм однокласникам успішної здачі ЗНО, поступлення та всього найкращого, на що вони заслуговують.

                                                                                 Спілкувалась Анна-Лілія Кокора

Коментарі вимкнені.