50 тернополян пішли у армію

У рамках цьогорічної весняної призовної кампанії, сьогодні 17 травня, з обласного збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату урочисто відправлено юнаків до війська. Перші призовники, а їх приблизно 50, вирушили до навчальних центрів Збройних Сил України та Прикордонних військ у Полтаву і Черкаси.

З благословення архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора старший військовий капелан Тернопільській області, голова військового духовенства прот. В’ячеслав Кізілов благословив усіх присутніх в обласному збірному пункті облвійськкомату. Ще таку ж кількість новобранців відправлено до лав силових структур 16 травня цього ж року.

“Держава потребує Вашої підтримки. Ви відправляєтеся до війська, щоб навчитися боронити рідну землю. Дякую Вашим батькам за те, що виховали справжніх захисників”, – звертаючись до призовників зазначив військовий комісар Тернопільського обласного військкомату полковник Володимир Катинський. Проводжати призовників прийшли рідні та представники місцевої влади.

Коментарі вимкнені.