76% землі на Тернопільщині використовують з порушеннями!

Державною інспекцією сільського господарства в Тернопільській області з початку року вже здійснено понад 200 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 152 порушення. Це складає 76 % від загальної кількості проведених перевірок.

Зокрема, для усунення виявлених порушень, порушникам видано 152 приписи, а 40 порушників земельного законодавства притягнено до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.

В основному, виявлені порушення пов’язані із знищенням межових знаків, використанням земельних ділянок без державної реєстрації прав на неї, використанням земельної ділянки без проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, а також самовільним зайняттям земельних ділянок та їхнім нецільовим використанням.

Так на території Підгаєцької міської ради внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки площею понад 7 га, для ведення рибного господарства із водного фонду, було заподіяно шкоду земельним ресурсам на суму 170394 грн.

Коментарі вимкнені.