Тернопіль-регбі: дівчата та чорні хлопці ганяли мяч у багнюці (фото)

Вчора у парку «Топільче» відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської області з регбі-7 серед чоловіків та жінок. Організатори назвали його ще «Кубок Галичини». Загалом, участь у змаганнях взяли 12 команд з Рівного, Львова, Івано-Франківська, Кременця і Тернополя. Наші регбісти в жодному виді змагань не вибороли першого місця.

Регбі-7 – вид включений в програму Олімпійських ігор. Розвинутий у багатьох країнах. Одночасно на полі перебуває по сім гравців у кожній команді. Гра триває у два тайми по сім хвилин.

Регбістам довелося виборювати «Кубок Галичини» у дуже складних умовах. Під час всіх ігор падав сніг і поле перетворилося на суцільну багнюку. А оскільки регбі – контактний вид спорту, тому учасники вже до кінця турніру з ніг до голови були у болоті.

«Більшість гравців «Терену» – мої вихованці, які і створили нову команду, – розповів організатор змагань і керівник спортивного клубу «Тернопіль» Сергій Колесник. – Вони знайшли собі двох темношкірих гравців Я до цього жодного стосунку не маю. Можу зауважити з цього приводу єдине, один з них родом із Кенії. А в цій країні дуже розвинутий регбі-7. Їх збірна постійно потрапляє у фінали Кубка світу і Олімпійських ігор».

Екзотикою для Тернополя також було і жіноче регбі. За останній час в області створилося одразу дві команди – в Кременці, на базі місцевої спорт школи, та у Тернополі, основу якої склали баскетболістки другого складу збірної Тернопільського національного економічного університету.

Та нашим дівчатам не вдалося залишити «Кубок Галичини» у Тернополі. Його у Львів забрала професійна команда «Галіція».

У чоловіків всіх декласували регбійники з клубу «Рівне» з однойменного міста. Серед юніорів перемогли франківці з регбійного клубу «Каскад».

«Всі команди ще з осені не мали жодних матчів. Тому одразу 12 команд заявилося на наш кубок. Вже через тиждень знову розпочнуться матчі чемпіонатів України. Тернопіль будуть представляти п’ять команд у різних вікових групах,»  – розповів Сергій Колесник.

 

«Кубок Галичини». Відкритий чемпіонат Тернопільської області

Тернопіль. Парк «Топільче».

 

Жінки

1. «Галіція» (Львів)

2. «ДЮСШ» (Кременець)

3. «Універ» (Тернопіль)

 

Чоловіки

1. РК «Рівне» (Рівне)

2. РК «Роланд» (Івано-Франківськ)

3. «Оболонь» (Хмельницький)

4. «Сокіл» (Львів)

5. «Терен» (Тернопіль)

6. РК «Юніор» (Рівне)

 

Юніори

1. РК «Каскад» (Івано-Франківськ)

2. «ДЮСШ» (Хмельницький)

3. «ДЮСШ «Спартак» – СК «Тернопіль» (Тернопіль)

 

 Андрій Вербіцький

 

Коментарі вимкнені.