“Автомайдан” назвав Владислава Стемковського сніговиком та відправив його декларацію в НАЗК

«Знайомтеся» – з цього слова ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок  розпочинає багато антикорупційних розслідувань. Цього ж разу не має потреби представляти людину, адже активісти досліджували рівень достатку почесного сніговика м. Тернополя – Стемковського Владислава.

У листопаді минулого року Владик не зміг впоратися з природнім явищем у вигляді снігу (хоча це входило у його прямі обов’язки), відтак почав обзивати його (сніг) аномальним. Комісія по снігу, створена Тернопільським головою Надалом С. В., визнала Владикову провину за неналежне прибирання міста, проте Владик і сьогодні працює в структурі ТМР та є членом Виконкому ТМР.

Активісти вирішили проаналізувати декларацію Владика і були вражені як він живе.

На початок 2016 року статки Владика та його родини складалися з позашляховика корейського виробництва SsangYong, коштів позичених третім особам (20500 дол. США і 83 тис. грн.) і готівкових грошових коштів (9750 дол. США; 125 польських злотих; 1365 Євро та 7845 грн.).

За 2016 рік родина Стемковських заробила 268390 грн. (запам’ятайте цю суму) Цікавим є те, що дружина Владика, Оксана маючи власне підприємство, де вона є одноосібним засновником, після народження дитини чомусь влаштувалася найманим працівником до одного з відомих Тернопільських будівельників, де за рік заробила 10 тис. грн.

Скільки проїв Владик за 2016 рік? Відповідь на це питання дамо коли перелічимо статки на кінець року.

Отже, на кінець 2016 року у Владика залишилося:
все той же позашляховк SsangYong, збільшилися і готівкові кошти заступника міського голови, а саме:
із заробленого Стемковський відклав 6855 грн; 535 Євро та 2000 дол. США (всього в перерахунку на гривні приблизно 76 тис. грн.) ;
крім цього сім’я Владика додатково позичили третім особам 700 дол. США та 200 тис. грн. (всього в перерахунку на гривні близько 219 тис. грн.).

Таким чином, заробивши за рік 268 тис. грн., сім’я Владика збільшила свій капітал на 295 тис. грн.

Оскільки Владик «не мєсний», а нерухомості своєї у Тернополі немає, то проживає на квартирі То, згідно з декларацією, проживає на квартирі по вул. Замковій, яка надана у безоплатне користування із відшкодуванням комунальних платежів. За 2016 рік Владик сплатив комунальних платежів (електроенергія, утримання будинку, газ, вода, послуги компанії «Воля») на суму близько 7,5 тис. грн. Як стверджують Тернополяни, така річна плата можлива лише за умови, що у квартирі ніхто не проживає…

Де насправді проживає сім’я Стемковських, та де вони взяли додатково 27 тис. грн. відкладених коштів, 7,5 тис. грн. на сплату комунальних послуг, та ще мінімум 50-60 тис. грн. на (харчування, купівлю одягу тощо) декларація чиновника відповіді не дає, так само як і не дає відповіді на питання за які кошти прожила цілий рік сім’я Стемковських. Загальний дисбаланс декларації Владика складає близько 100 тис. грн.

Відтак ми направляємо цю інформацію до НАЗК аби отримати відповіді на ці питання в рамках процедури повної перевірки майнового стану Стемковського.

Коментарі вимкнені.