Автомайдан захистить Тернопіль від сепаратистів

23 квітня під час зустрічі автомайданцівці з головою ОДА Олега Сиротюка та керівником управління МВС України в області Василя Облещука вирішували, як запобігти провокаційним діям представників спецслужб Росії на території Тернопільської області 28 квітня та 1 – 9 травня поточного року.
Василь Облещук зазначив, що з 24 квітня правоохоронні органи краю нестимуть службу у посиленому режимі. Щоночі п’ять екіпажів ДАІ патрулюватимуть місто та 80 правоохоронців. Також він звернувся до автомайданівців і з проханням про активну співпрацю у цей час, – повідомляє сайт автомайдану.

– Ми завжди готові допомогти нашому місту та області, – зазначив активіст ГО «Автомайдан Тернопіль» Роман Саган. – Головне, щоб правоохоронці виконували свою роботу, а ми у всьому будемо їм допомагати. Ми готові зробити все для того, щоб захистити наше місто від провокацій та сепаратистів. У нас є автотранспорт, досвід патрулювання міста, створення блок-постів та зв’язок з активістами у різних районах області. Ми готові допомогти правоохоронцям усім, чим зможемо.

Коментарі вимкнені.