“Автомайдан” закликає тернополян уважно стежити за документами, які рекомендують підписати у Сервісному центрі МВС

reestr

Щодня в Тернопільській області Сервісний центр МВС реєструє та перереєстровує від 120 до 150 транспортних засобів. В загальному алгоритм даної процедури доволі простий: потрібно подати документ, який засвідчує особу-власника/купця, заяву власника про реєстрацію, витяг з реєстру обтяжень нерухомого майна та реєстраційний талон на транспортний засіб.
Проте, працівникам екс-МРЕВ досить складно остаточно відмовитися від корупційної складової навіть самих простих щоденних завдань. Сьогодні громадяни Тернопільщини, що вирішили зареєструвати авто, неправомірно отримують «на підпис» документ, якого немає в обов’язковому переліку на проведення даної процедури – акт технічної експертизи транспортного засобу. Собівартість даного документу, включно із оплатою послуг банку становить 206 грн, що дорівнює сьомій частині від мінімальної заробітної плати в Україні.
Повідомляємо працівників Сервісних центрів МВС, що згідно постанови Кабінету міністрів 1388, п. 15 від 1998 року з поправками 09.12.2015 року, експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб проводиться за ДОБРОВІЛЬНОЮ заявою власника.
На нашу думку, щоб унеможливити в подальшому факт неправомірної діяльності працівників вище зазначеної структури, до квитанції про оплату сервісного центру повинен прикріплятись додаток Постанова Кабінету міністрів 1388, п. 15 від 1998 року з поправками 09.12.2015 року, щоб кожен громадянин сам вирішив чи платити їм зайвих 206 грн.
Закликаємо мешканців Тернополя уважно стежити за документами, які рекомендують Вам підписати у Сервісному центрі МВС.

ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок

Коментарі вимкнені.