Борг «ЛАЗу» перед Тернополем став несподіванкою для Садового

Міський голова Львова Андрій Садовий не знав, що «Львівський автобусний завод» досі не віддав Тернополю оплачені в 2009 році тролейбуси. Про це Андрій Садовий розповів сьогодні у коментарі Вголосу.

Мер Львова розповів, що кілька місяців тому він мав розмову з власником «ЛАЗу». «Я наполегливо просив його ті тролейбуси віддати. І для мене сьогоднішня заява міського голови Тернополя була несподіванкою, тому що я був переконаний, що автобусний завод давно ті тролейбуси віддав»,  – розповів Андрій Садовий.

Він додав, що наступний транш коштів Львів перерахує «ЛАЗу» тільки після того, як завод підтвердить, що проблема з тернопільськими тролейбусами буде вирішена.

«Наступний транш, який ми маємо заплатити автобусному заводу по коштах, ми зможемо зробити тільки тоді, коли ми отримаємо підтвердження, що Тернопіль отримав ці два тролейбуса. Тому що як колега я стану на захист міського голови Тернополя», – наголосив львівський міський голова.

«Це негідно – в 2009 році вони заплатили кошти, а до сьогоднішнього дня не можуть отримати машини», – підкреслив Андрій Садовий.

На його думку, «це непорозуміння має бути вирішене дуже швидко».

Нагадаємо,міський голова Тернополя Сергій Надал під час прес-конференції повідомив, що  він зробить «ЛАЗу» негативну рекламу у містах України, якщо підприємство  не віддасть Тернополю два тролейбуси, за які заплатили ще у 2009 році.

Коментарі вимкнені.