Борщівський панк-гурт пакує валізи на Перший національний

Народні панки з Борщева «Медовий Полин» виступатимуть на Першому національному в телепередачі «Фольк-music».

Про це «Погляду» розповів менеджер гурту Ростислав.

–          Нещодавно музиканти приймали участь в найдовшому пісенному марафоні на Першому національному. Згідно програми, мали би відіграти лише три пісні, тому ніяких мінусовок більше не готували. Але якомусь із гуртів не вийшло приїхати, і організатори попросили «Медовий Полин» зіграти більше. Хлопці відповили «Льогко, але хіба що наживо». Таким чином вони «відлабали» понад 40 хвилин повністю вживу.

Ростислав каже, що для працівників телеканалу цей гурт став відкриттям, тому вони запропонували виступити і на «Фольк-music».

–          От якраз нещодавно мені уже передзвонили з Першого національного та сказали пакувати валізи. Найближчим часом чекаємо, аби повідомили точну дату та годину виступу.

Довідка «Погляду»

ВІА “Медовий Полин” заснували в кінці 2007-го року в місті Борщеві. З того часу дуже багато змінилося, як і в складі, так і в стилістиці гри. Спочатку експерементували з саксофоном, потім з самим гітарами, а через рік спробувавши з акардеоном – почули дуже позитивні відгуки, як зі сторони глядачів, так і зі сторони колєг-музикантів. Самим теж дуже сподобалося, тому почали працювати в тому ж напрямку – панк, але по народному.
За цей час встигли неодноразово побувати у всіх сусідніх областях, а також у Києві.

Стали учасниками світового рекорду в категорії “найдовший музичний телевізійний марафон національної пісні у прямому ефірі”, що проходив на першому національному телеканалі. Ціле літо гастролювали по сусідніх містах і селах, граючи на празниках та фестивалях, серед яких і міжнародний байк-фест “Мотобуковина 2012” в місті Заставна, Чернівецької області. Також побували на найбільшому і вільнішому фестивалі “Захід 2012”, де грали з такими гуртами, як Ляпіс Трубєцкой, Здоб ші Здуб, Бумбокс, Зе Вйо та ін.

21-23 вересня їдуть фестиваль “Республіка” в Кам’янець-Подільському. В Тернополі на “ОктоберФесті” виступлять в якості хедлайнерів, разом з гуртами ТІК та O.Torvald!

Зараз ансамбль складається з чотирьох чоловік: Корсун Юра – гітара, Дунець Костя – спів та бас-гітара, Долінський Паша – барабани та Шкварок Андрій – акордеон, також, кажуть хлопці, до повного щастя шукають трубача.

З творчих доробків є перший демо-альбомчик “йDemo” 2009-го року, відео на пісні “Хворий Пес” та кавер версія Selena Gomez “Love You Like A Love Song”.

Зараз в Тернополі на “MazepaStudio” дописують другий альбом під назвою “Шосєстало” і планують тур Україною в його підтримку.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.