Бус із Тернополя до Києва ДАІшники зупиняли вісім разів

У працівників ДАІ зараз “жнива” – люди масово їдуть на Київ. Якщо водії відмовляються платити – інспектори залякують їх, але не затримують.

З Тернополя до Києва їде чимало людей. Хтось чекає на автобуси від місцевого Євомайдану, хтось купує квитки на потяг, дехто їде власним транспортом чи замовляє приватних перевезників.

У ніч з 24 на 25 січня тернополян, які замовили бус, аби доїхати до Києва, зупняли працівники ДАІ. Протягом усієї мандрівки – аж вісім разів. При цьому кілька зупинок змушені були зробити ще на території нашої області.

Чого хотіли інспектори – невідомо, адже водій не порушував правила дорожнього руху. Саме тому, що законних причин для зупинки не було, бус відпускали рухатися далі.

Щоправда, не без нервів. За Ланівцями, що неподалік Тернополя, працівник ДАІ погрожував водію спалити авто за те, що той їде у Київ.

Про це “Погляду” телефоном розповів тернополянин, який хоч і не без пригод, але таки добрався до столиці.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Бус із Тернополя до Києва ДАІшники зупиняли вісім разів

  • 17:14 | 25.01.2014 о 17:14
    Permalink

    Назвіть фамілію і ім’я працівника ДАЇ (він повинен був представитися водієві під час зупинки) який зупинив бус на виїзді з Тернополя на КПП в сторону Збаража…..Тернопіль повинен знати де живе і хто він є такий.

Коментарі вимкнені.