Через любов до шашлику – за грати

Тернопільські податкові міліціонери з початку року виявили 14 економічних злочинівТроє ягнят зникло з приватного фермерського господарства, що в селі Глибочок Борщівського району. Місцеві міліціонери швидко розшукали любителів шашлику з баранини.
До райвідділу внутрішніх справ звернувся голова приватного господарства із заявою про зникнення трьох голів свійських тварин. Зі слів фермера, невідомі вночі проникли на територію стайні і виволокли ягнят.
«Розшукувати підозрюваних до вчинення крадіжки стали серед мешканців села, на території якого знаходиться фермерське господарство, – розповів оперуповноважений сектору карного розшуку Борщівського райвідділу внутрішніх справ Анатолій Михальський.– Адже було видно, що зловмисники пішки добиралися до стайні. Уже наступного дня в коло підозрюваних потрапили двоє молодих людей».

Як з’ясували оперативники, до крадіжки причетні раніше судимі 29-річний та 28-річний жителі Глибочка. Молодики з дитинства товаришували, тож навіть на злочини ходили разом. Декілька років тому обоє вислухали вирок суду за вчинення пограбування, але, відбувши терміни ув’язнення, повернулися до рідного села і продовжили компаніювати.
Якось друзякам закортіло шашлику. Довго не роздумуючи, за м’ясом пішли на приватну ферму. Тихо забралися до стайні, хапнули троє ягнят і поволокли їх до сільського потічка. Там одразу ж тварин порізали, туші забрали, а шкіру та кості поскладали в пакет й викинули у воду.
Все вдалося на славу – шашликів наїлися. Та вже наступного дня довелося пояснювати правоохоронцям мотиви та причини вчиненого злочину.
За смачну трапезу доведеться відповісти перед законом – проти молодиків міліціонери порушили кримінальну справу.

Коментарі вимкнені.