Сплатити за телефон з 1 березня у Тернополі можна буде тільки через пошту або банк

Пунктів прийому плати за телефон у Тернополі стало менше. З 1-го січня припинили роботу два таких пункти – на вулицях Лесі Українки і Тролейбусній. Наразі працює ще чотири – на вулицях Чорновола і Коперника, на Симоненка і на проспекті Злуки. В “Укртелекомі” пояснюють: це цілеспрямована політика і вже з 1 березня сплатити за телефон можна буде тільки через пошту або банк, бо утримувати цілі пункти прийому платежів “Укртелекому” невигідно.
У Центрі телекомунікаційних послуг Тернопільської філії “Укртелекому” на вулиці Чорновола черга охочих сплатити за телефон чимала. Поряд стоїть банківський термінал, через який це можна зробити без черги, та охочих особливо нема. Оператор електрозв’язку Оксана РАБАДА звично бере гроші і видає квитанції. Після закриття у Тернополі з 1-го січня двох пунктів прийому платежів за телефон черги до неї, визнає, стали довшими, повідомляє ТВ-4.
Оксана РАБАДА оператор електрозв’язку Центру телекомунікаційних послуг Тернопільської філії “Укртелекому”

Трошки побільшали.

– Роботи додалося?

– Додалося.

– Наскільки охоче користуються терміналом, чи Вам звідси не видно?

– Молодші скоріше користуються терміналом. Поважніші люди трошки важче до терміналу відносяться.

стоїть у черзі заплатити за телефон

– Ви не пробували ніколи через термінал платити?

– Ні, ні.

Стоїть у черзі заплатити за телефон

В черзі ніколи не стоїмо, тому шо я проживаю в селі Біла, то платимо за зв’язок в сільській раді на пошті, то там черг нема. Зараз пробував проплатити в терміналі за юридичну особу – не проходить платіж, потрібно тільки в касі.

– Але в принципі тнерміналів не боїтеся?

– Чому їх боятися – вони ж придумані для того, щоб полегшити нам життя, щоб автоматизувати процеси проплати.

Звикати до банківських терміналів чи до того, що за телефон треба буде платити там, де сплачують за комунальні послуги, тернополянам таки доведеться. Вже з 1 березня у Тернополі “Укртелеком” ліквідує пункти прийому платежів, бо утримувати їх – збитково.

Роман ЛІСОВИЧ заступник директора Тернопільської філії “Укртелекому”

Касова дисципліна, друге – податкова, касовий облік і просто невигідно приймати платежі. Це одне. А друге, шо є перелік банків, десь десять, які приймають безкомісійно плату за телефон. І з 1 березня ми повинні взагалі припинити прийом платежів по місту Тернополю.

Користуватись же банківським терміналом без черг, як ми переконались за допомогою працівників “Укртелекому”, – нескладно, просто треба знати кілька нюансів. Аби довідатись, скільки ж треба заплатити за телефон, вам достатньо зателефонувати за номером 177 і підготувати відповідні купюри, бо термінали здачі не дають, а плату з того, хто сплачує, беруть без комісійних. Натискачи відповідні написи на моніторі термінала, можна легко сплати за домашній телефон, при цьому перед його номером слід обов’язково набрати код Тернополя, тобто 0352, а ще отримати чек про сплату. От і вся процедура. В “Укртелекомі” кажуть, що ліквідація пунктів прийому платежів – загальноукраїнська тенденція і вважають, що тернополяни легко звикнуть платити за телефон там, де сплачують і за інші послуги.

Роман ЛІСОВИЧ заступник директора Тернопільської філії “Укртелекому”

Я думаю, що кожній людині вигідно, щоб вона одним рахуночком оплатила за все: за квартиру, за тепло, за газ, за воду і в тому числі за телефон.

Коментарі вимкнені.