Четверо студентів з Тернопільщини можуть сісти на три роки

У вчиненні крадіжок двоколісних транспортних засобів співробітники Кременецького райвідділу міліції підозрюють чотирьох студентів місцевого вишу. За одну ніч хлопці викрали три велосипеди у жителів райцентру.

Як повідомив перший заступник начальника Кременецького райвідділу міліції Артур Собчук, підозрюваним – 19 та 20 років. Один із хлопців проживає уКременці, троє інших – жителі Збаража. Кому із них належала ідея вчиняти крадіжки, допоки встановлюють слідчі.

Як з’ясували правоохоронці, троє збаражчан ввечері приїхали на таксі доКременця у гості до товариша. Посиділи у барі. Вже за опівніч хлопців потягнуло на пригоди – вирішили пошукати наживи у під’їздах багатоповерхівок та підвалах. Свій вибір зупинили на велосипедах – товар, який легко поцупити і продати.

З одного під’їзду їм пощастило винести два велосипеди, які безпечні власники залишили на ніч без належного нагляду на сходових клітках.  Ще один двоколісник злодії поцупили з підвалу. До підсобного приміщення проникли, зірвавши навісний замок. На чужих роверах хлопці поїхали до Збаража. Там швидко знайшли покупців на товар. Продали два велосипеди, виручивши 700 гривень за кожний.

Ще один велосипед один з хлопців вирішив залишити собі. Та довго кататися на краденому транспортному  засобі завадили правоохоронці.

Міліціонери довели причетність злодійської групи до вчинення трьох крадіжок, інші факти перевіряють. Вкрадені велосипеди, які продали підозрювані, правоохоронці вже відшукали. Одразу після завершення слідчих дій вони будуть повернуті власникам.

Щодо хлопців відкрито кримінальне провадження. Їм інкримінують частину 3 статті 185 ККУ – крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб. Санкція статті передбачає покарання від 3 до 6 років позбавлення волі.

Коментарі вимкнені.