Депутати обласної ради на черговій сесії традиційно сварились

Майже годину депутати Тернопільської обласної ради сварились та сперечались. Бурхливі емоції, які вирували на 43 сесії, викликав масовий пікет чорнобильців з Чорткова, мешканці села Великий Ходачків та громада Кременеччини.

Останні мітингували через незаконне, на їхню думку, будівництво в селищі Дунаїв заводу, який спеціалізується на виготовленні субстрату для вирощування грибів. Від нього, кажуть люди, розповсюджуватиметься нестерпний сморід, а випари можуть бути шкідливими для здоров’я та життя мешканців. Та незважаючи на це, підприємство зводять неподалік житлових будинків.

Олександр Капінос, представник громади: «Громади сіл категорично налаштовані проти будівництва компостного заводу на нашій території. Ми закликаємо владу не ігнорувати нас – ми ж бо є народ. Закликаємо не приймати одіозні рішення за нашими спинами – ми одностайно стоїмо на своєму. Запевняємо вас, що будемо стояти до останнього, адже розуміємо, що на кону стоїть життя і здоров’я наших дітей і нас».

Селяни розповідають, що земля під будівництво підприємства виділялась незаконно. Сьогодні гектари оформлені на невідому особу – жінку, котра мешкає у Києві. За поясненнями активні громадяни звернулись до свого голови районної державної адміністрації Ігоря Михальчука. Але він уникав розмови. На сесії обласної ради депутати змусили пояснити, у чому ж таки проблема очільника Кременеччини.

Ігор Михальчук, голова Кременецької РДА: «Взагалі мова за будівництво не йде – проекту ще немає. Про яке будівництво можна ще говорити?»

Будівництва немає, але протест прокурора на його припинення є. Депутати такої загадки не зрозуміли.

Олексій Кайда, голова обласної ради: «Протест на незаконні дії працівників ТОВ «Світ соломи» при використанні земельних ділянок для товарного виробництва. Протест прокурора підписаний. Прокурор Кременецького району, радник юстиції Сідоров».

Депутати, представники різних політичних партій, навколо цієї ситуації розпочали сперечатися. Більшість дійшла до однієї думки: не було би проблеми, то не було б і розмов.

Степан Барна, депутат обласної ради: «Якщо люди стоять – значить є проблема. А вам, депутатам, треба ці питання вирішувати, в тому числі представникам Кременецького району».

ІНТБ

-1 thoughts on “Депутати обласної ради на черговій сесії традиційно сварились

  • 08:32 | 27.04.2012 о 08:32
    Permalink

    Усіх тих депутатішок розвішати на шибиниці по вул.Руська, аби люди знали хто грабує та обкрадає нашу колись дуже заможню область …. тай і родини їхні теж .

Коментарі вимкнені.