Діану Арбеніну на Західній Україні засипали квітами (фото)

Діана Арбеніна Львів Погляд Терноіпль

Все хотіла Вам розповісти, про те, як в мене почався минулий тиждень, але ніяк часу не знаходилось.

До речі про понеділок – це дуууже важливий день! В якому тоні пройде понеділок таким і буде весь тиждень. Так от, мій минулий понеділок не був якимось особливим, чи ще щось, якби не одне але:  у Львові, минулого понеділка відбувся концерт легендарного російського рок-гутру «Ночные снайперы».  І як завжди потрапила я на концерт дуже спонтанно.

Переговори про акредитацію я почала ще заздалегідь, але організатори концерту відповідали дуже мляво, тому ще в неділю я вирішила, що навряд чи попаду на ту подію.  А потім ще й числа переплутала. Але, як казав Покальчук, то вже інша пара кальош.  Словом, понеділок минулого тижня почався, як зазвичай: важкий ранок, довга дорога в басейн (у Львові зараз жахливі корки!), обід… і тут мені повідомили: ви акредитовані на концерт.  Моєму щастю не було меж, адже я побачу Арбеніну!!!

Півсьомої я, і мої друзі-журналісти були  під театром імені  Марії Зеньковецької . Притарабанили з собою величенький букет осінніх квітів (боже збав троянди, це ж так прозаїчно!) і стояли в очікуванні. Концерт почався з запізненням, але як потім пояснила Діана Арбеніна через технічні неполадки.  Взагалі з тим концертом були пов’язані дивні-дива. Перш за все, у Львові не було афіш. Взагалі! Шанувальники гурту дізнались про подію з соціальних мереж. Як наслідок – було багато вільних місць в залі.  Далі, проблеми з апаратурою. Арбеніна привезла з собою новий кліп, однак, через певні причини (неполадки, безвідповідальність техкерівників, а може через банальну недбалість) його не показали. Вже потім, після концерту, коли ми насилу прорвались на кілька хвилин до Діани поспілкуватись вона сказала: «Ви обов’язково подивіться той кліп. І покажіть кому можете. Ми довго над ним працювали.  То насправді добра робота, знімали з Чулпан Хаматовою».

І це ще не все. «Снайпери» могли не потрапити до Львова на концерт:

  «Ми їхали з Чернігова. – розповідала Арбеніна. – В дорозі я заснула, і тут прокидаюсь від того, що наш автобус стоїть. Ну я й запитую, що таке.  А мені відповідають, що наш водій вирішив поспати. Питаю  скільки залишилось ще до Львова, на що відповідають «всього лиш 300 кілометрів». Ну нічого собі, всього лиш 300 кілометрів. Запитаю чому другий водій не їде. На що чую – а він не може))) Уявляєте?» (думаю ви здогадались чого «не може», – авт.)

Про концерт і говорити не варто. Все було на високому рівні! Діана Арбеніна виклалась на всі сто, заспівала і нові, і відомі хіти. Вийшла на біс та подарувала прихильникам ще чотири пісні, за що слухачі просто-таки засипали співачку квітами.

Свій, як виявилось потім, скромний букетик, ми особисто вручили Діані після концерту і ще трохи поспілкувались  з нею:

«Ви знаєте, ніщо не вражає так, як дорослішання.  От приходять мої діти з садочку і кажуть мені : «Гуд монін мама! Хав ар ю?» – і аж сльози навертаються! Такі ще малі, але такі вже дорослі. Взагалі, діти-це таке щастя!!!»

Діана Арбеніна Львів Погляд Терноіпль

За кілька хвилин, здавалось ми поговорили про все не світі. Скоро Ви самі зможете прочитати ту нашу розмову, нехай тільки я «розгребу» всі свої справи.

P.S. Пам’ятаєте, на початку  я писала про понеділки.   Так от, той  понеділок був прекрасний, найкращий з усіх понеділків, які я прожила,  як і минулий тиждень взагалі. Тому бажаю Вам усім гарного понеділка!!!

P.P.S. Окремо хочу подякувати Володимиру Окілку, який провів мене та моїх друзів зі «Сказу»  за лаштунки. І як обіцяла – ось нове відео гурту «Ночные снайперы».

                                                                                                                                    Анна-Лілія Кокора

Коментарі вимкнені.