До 70-річчя ОУН-УПА молодь із Заліщиків «ганяла м’яча»

Протягом двох днів –  6 та 13 жовтня міський стадіон «Дністер» став ареною вихоплюючи поєдинків-змагань з міні-футболу серед аматорських команд міста Заліщики. Вони були  присвячені 70-річчю ОУН-УПА.

У турнірі взяли участь 8 команд. Ніхто й не сподівався, що команди зібралися  «не прості» – до їх складу входили сильні гравці. Ігри видалися насиченими, важкими і, по-справжньому, «бойовими».

Після перших шести турів проявилися фаворити, тому до півфінальної частини потрапили найсильніші. Хотілося б відзначити «взяття воріт» команди «Сокіл», після удару , майже з центра поля, Юри Кузя з команди «Торнадо»– цей гол можна вважати найкрасивішим у всьому турнірі.

У день півфіналів та фіналу: у першому матчі команда «Пацанюри» вирвала перемогу у головних фаворитів змагань – команди «Торнадо» та вийшла у фінал. Через певні причини команда «Аякс» не з’явилася на гру, а тому їхні опоненти у півфінальному матчі автоматично перейшли до завершального туру змагань. Фінал виявився не простим, та все ж «Пацанюри» виявилися сильнішими, і перемогли команду «Сокіл» із рахунком 6:2.

Після завершення змагань відбулася церемонія нагородження переможців, які отримали перехідний кубок.

Основними організаторами змагань виступили ЗМГО “Півострів змін”.

Роман Білокінський

 

-1 thoughts on “До 70-річчя ОУН-УПА молодь із Заліщиків «ганяла м’яча»

  • 14:28 | 19.10.2012 о 14:28
    Permalink

    Молодці)) так тримтаи)))

Коментарі вимкнені.