До завершення голосування за міські ініціативи тернополян залишилось 25 годин!

Тернополяни демонструють вищу активність, ніж у більшості інших міст!

В інтернеті голосування буде доступне до завтра (21 листопада) 23:59, а в ЦНАПі (вул.Острозького, 6) з 8:00 по 17:00.

Останніми днями в соціальних мережах та ЗМІ з’являються повідомленнями про маніпуляції, підкуп, використання адміністративного ресурсу та примус до голосування за окремі громадські ініціативи. Озвучується інформація про комерційний характер окремих заходів. Це стосується поодиноких проектів і не має системного характеру по всіх учасниках Громадського бюджету Тернополя.

Номінаційний комітет засуджує використання адміністративного ресурсу, примусу, прямого чи замаскованого підкупу. Такі дії по здобуттю підтримки окремих проектів суперечать філософії Громадського бюджету, його ідеї та нівелюють його сутність.

Також заявляємо, що жоден з проектів, який буде реалізовуватися в рамках Громадського бюджету не може мати комерційного характеру та в його рамках ніхто не може отримувати прибутку. Громадський бюджет зорієнтований виключно на громадські проекти, зорієнтовані на територіальну громаду міста.

Ми закликаємо усіх авторів, усі команди підтримки та усіх тернополян діяти чесно під час агітації та під час голосування.

Номінаційний комітет розгляне усі офіційні скарги щодо голосування за громадські проекти. Скарга має передбачати фактичне (!) підтвердження порушення під час голосування і має бути подана на ім’я голови Номінаційного комітету не пізніше ніж на другий день після закінчення голосування (середа, 23 листопада 2016 року).

Усі скарги будуть розглядатися публічно на відкритому засіданні Номінаційного комітету за участю авторів, ЗМІ та громадськості. Про час та місце засідання Номінаційного комітету буде повідомлено завчасно.

Номінаційний комітет Громадського бюджету Тернополя

Коментарі вимкнені.