Допоможіть собакам з-під Тернополя знайти дім

Десятки безпритульних собак живуть у Тернополі. Ми бачимо їх щодня. Когось вони лякають, а в когось викликають жалість. Але більшість цих тварин – жертви байдужості людей.

Цю ситуацію газета “20 хвилин” намагається вирішити спільно з громадською організацією “Ноїв ковчег” під час акції “Чотирилапі шукають господарів”. Щотижня в середовому номері “20 хвилин” ми публікуємо фотографії трьох собак, які побували в стерилізаційному центрі в Дичкові, тобто тварин, які здорові та безпечні. Ми описуємо їхній характер і вподобання й сподіваємось, що хтось з читачів пригледить собі домашнього улюбленця.

Самка, невеличкого розміру. Вік приблизно пів року. Характер грайливий, до людей ставиться добре. Знайшли тварину декілька місяців тому біля Микулинецького кладовища. Собачка втрапила під колеса машини.

 

Самка, зрост менше середнього. Вік приблизно 1 рік. Тварина дуже лагідна, любить спілкуватися з людьми. Має паспорт та необхідні прививки. Зараз перебуває в стерилізаційному центрі та чекає тих, хто забере її до себе.

 

Самець, зросту менше середнього. Вік приблизно півтори роки. Дуже активна. Собачка любить співати та гратися. Дуже добрий і привітний до людей. Має паспорт і необхідні прививки.

ДОВІДКА

Якщо ви маєте намір взяти якусь з тварин (тих, що на фото, чи інших з Дичкова – прим. ред.) або ж маєте намір допомогти волонтерам та “Ноєвому ковчегу”, можете телефонувати за номерами:  097-77-75-273 (Вероніка),  096-27-71-451 (Віра).

Коментарі вимкнені.