Фотофакт: на Набережній Тернопільського ставу встановили 5-метрову металеву скульптуру-квітник

Фото Віктора Мадрі.

Квітник з металу заввишки майже 5 метрів встановили вчора на “Єлисейських полях” біля Тернопільського ставу. Пізніше на цю конструкцію закріплять горщики з квітами.

За словами директора парку ім. Тараса Шевченка Михайла Лібера, у парку буде кілька таких композицій, а подібні з часом встановлять і в інших парках міста.

Як реагують тернополяни у соцмережах на цю новинку:

  • Бачив їх. Класні дуже. Серед трави на бетонній подушці. Навіть класніші за ті дерева у вигляді сердечок, з яких пообламували листки і гострі штурпаки зазивно стирчать на рівні очей дітей 10-14 річного віку. Тут можливостей значно більше і каліцтва будуть страшніші. Символічні дерева, і символи, які вони символізують – символічні, — Roman Dunets
  • Почуття прекрасного, м’яко кажучи, “хромає” на обидві ноги. Це воно ще не розцвіло), а розцвіте точно, от плоду не буде, жаль, – Марія Бенза
  • Це тільки початок! Бачив ще як мінімум три бетоних площадки для цих “витворів”.Цікаво би було на ще прайс глянути… – Олег Аронов
  • У мене, коли ходжу Тернополем, часто відчуття, що було б значно красивіше (комфортніше, просторіше – буквально, тобто в сенсі, коли вільно дихається), якби менше намагались “прикрасити”. Для того, щоб робити щось із простором (та й взагалі зі всім), треба його відчути. Якби у нас діяли за таким принципом, то більшість пам’яток у Тернополі просто б не з’явилися. І простору було б більше для творіння як творчості. Зате от оте фсьо стимулює шукати простір зсередини, – Тоня Брик.
  • Володимир Гевко: Потворне обличчя демократії. Мене дуже лякає і бісить легкість, з якою можуть калічити місто і громадський простір люди з повноваженнями.

    – Це спільна ідея працівників об’єднання парків. Кожен вносив якісь пропозиції, обговорювали все, – розповідає директор парку ім.Т.Г. Шевченка Михайло Лібер. – Це лише початок.

    Отак, блядь. Ні більше, ні менше. Зібрались, внесли пропозицію, захерачили. Тепер десятки тисяч тернополян та туристів з нормальним відчуттям естетики повинні витирати кров з очей білими хустинками, бо декілька людей з управління парків “можуть”.

    Єлисейські поля – простір, над яким працювали фахові архітектори, там стоять скульптури-переможці міжнародного пленеру.

    Але похер, ми придумали отакево, замовили в ковалів в гаражах і будь ласка. Чо’ воно не може там стояти, може.

    Я б дуже хотів, щоб мер зібрав головного архітектора і директорів всіх парків і за гроші платників податків відправив їх на півроку подорожувати. Кудись в Дрезден, в долину Луари чи в Скандинавію. Так, щоб півроку ї хв місті не було взагалі.

    По-перше, це вигода місту, бо вони нічого не робитимуть, а по-друге, є шанс що приїдуть з новими баченнями і візьмуться демонтовувати все те, що вже наробили до того”.

 

-1 thoughts on “Фотофакт: на Набережній Тернопільського ставу встановили 5-метрову металеву скульптуру-квітник

  • 00:54 | 15.05.2020 о 00:54
    Permalink

    погоджуюсь із В.Гевком – окремі особи без почуття естетики калічать громадський простір, нам нав’язують примітив, просто в голову не вкладається…..коли на місці, де має рости жива рослина, встановлюють щось штучне..це викликає як мінімум здивування (на Ваших підвіконниках у квартирі живі чи штучні рослини?), так от – існує топіарне мистецтво, коли із дерева або чагарника формують зелену скульптуру!!! це потребує більше часу, але це екологічно та творчо, такі живі скульптури справді прикрасили б місто, але ні Надалу, ні його прихильникам – справжні цінності не цікаві….у Донецьку – пальма Мерцалова, у Тернополі – монстера Надала (на відміну від живих дерев, сподіваюся, Надал цієї не рубатиме), цей ковальський шедевр увічнить епоху правління сонцесяйного мера, довідка – монстера (а це саме монстера, якщо придивитись до форми листка), є тропічною ліаною, яка потребує для опори інше дерево, надзвичайно точно характеризує суперечливу діяльність Надала на посаді мера

  • 21:28 | 17.05.2020 о 21:28
    Permalink

    Тераси над ставом, знані у народі, як Єлисейські поля, за умови створення тут регулярного терасованого парку, могли б стати шикарною візитівкою Тернополя

Коментарі вимкнені.