Головою об парту, – як вчать на Тернопільщині

Із закритою черепно-мозковою травмою та струсом головного мозку в хірургічне відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні потрапив п’ятикласник. Правоохоронці у нанесенні тілесних ушкоджень хлопчику попередньо підозрюють педагога. Інцидент трапився в одній зі шкіл Збаразького району.

Як розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Збаразького райвідділу міліції Андрій Казмірук, після п’ятого уроку діти гралися у класі ґумовим браслетом, кидаючи його один одному в руки.

В клас зайшов педагог і підійшов до хлопчика, який саме впіймав іграшку. Чоловік звинуватив дитину в порушенні поведінки. Зі слів очевидців, він схопив дитину за шию, підвів до дерев’яної парти та вдарив головою.

Під час наступного уроку в потерпілого почала боліти голова, діти провели його  додому. Надвечір хлопчику стало погано і батьки повезли п’ятикласника до лікарні.

Як з’ясувалося, кілька років тому в хлопчика була травма голови, а випадок в школі  спровокував рецидив. Додому неповнолітнього медики не відпускають і кажуть, що в лікарні він буде щонайменше тиждень.

Батьки написали заяву у міліцію. За даним фактом розпочато кримінальне провадження кваліфіковане за статтею 125 частина 1 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження.

Коментарі вимкнені.