Християнське обличчя патріотизму у Тернополі

У рамках Акції з нагоди Дня Незалежності із такою назвою 25 серпня 2015 року у Тернополі відбудеться зустріч для молоді. Організатором даного заходу є Комісія УГКЦ Справедливість і Мир у Тернопільсько-Зборівській Архиєпархії, а координатором акції – місцевий представник Комісії о. Роман Чубара. Про це повідомляє інформаційна служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир.

Зустріч проводитиметься у день після національного українського свята у приміщенні фундації «У справах патріарха Йосифа Сліпого» (вул. Листопадова 7, м. Тернопіль). Метою заходу є залучити місцеву молодь до розгляду актуальної тематики в світлі суспільно-політичних подій в Україні із перспективою нових та практичних молодіжних ініціатив у світлі Соціального вчення Церкви.

В часі зустрічі до уваги молоді буде запропоноване також вчення митрополита Андрея Шептицького, яке по-особливому допомагає зрозуміти та переосмислити поняття і значення «патріотизму» у світлі християнської віри. «Християнин може і повинен бути патріотом, але його патріотизм не може бути ненавистю і ані не сміє накладати обов’язків, противних вірі» – наголошував Митрополит Андрей Шептицький. Впровадження даних слів у життя є особливо актуальними сьогодні, адже наша держава в цей неспокійний час потребує правдивих, щирих, християнських патріотів.

 


Коментарі вимкнені.