Через вигадку тернопільських провладних журналістів, опозиціонеру Барні “шиють” кримінал

Вчора 25 листопада, на адмінбудівлі ОДА у Тернополі було вивішено прапори з національною символікою та символікою ЄС. Ініціатором такої підтримки революційним настроям у країні став відомий в Тернополі опозиціонер Степан Барна. 

Але ініціатива “наказуєма”, як то кажуть наші західні сусіди. За такий активний крок та чітку громадянську позицію Степан поплатився: один із місцевих інтернет-сайтів перекривив інформацію про дану подію і видав публікацію про те, що Барна зняв національний прапор, а натомість почепив синій із зірками.

Відомо, що сайт є лояльним до провладної партії України, представник якої керує Тернопіллям. Адже його не рідко зображають в публікаціях цього сайту дбайливим батьком та приємним посадовцем і не згадують в негативних публікаціях.

Журналісти видання навмисне перекрутили факти і, очевидно, зробили хибні висновки про кількість прапорів лише з фотографій, які Степан розсилав після події в усі редакції.

Через цей наклеп провладного сайту, на відверто опозиційного депутата обласної ради Степана Барну уже готують кримінальне провадження та викликають для пояснення у правоохоронні органи.

“Погляд” запитав у фотографа, чиї світлини використані в публікації сайту, скільки ж прапорів повісив Степан Барна того дня на будівлю ОДА. Ігор Крочак (саме так підписані фото) пояснив, що він бачив, як Степан Барна повісив два прапори. Один з них – із символікою ЄС, інший – жовто-блакитний, національнй стяг України.

Коментарі вимкнені.