“Чиряки” тернопільських маршруток

Майже 4 години тривало громадське обговорення в тернопільському «Березолі» за участю міських та обласних осередків партії «Свобода» та їхнього «шефа» Олега Тягнибока. Зал «Березілю» не був заповнений вщент, серед присутніх переважало старше покоління. Склалося враження, що з молоді були присутні лише депутати партії «Свобода»обласної та міської рад, журналісти та громадські активісти.

Чи не найактивніше обговорення викликала тема проїзду пільговиків без обмежень в громадському транспорті.

Мер коротко розповів про соціальні маршрути, 50% вартості квитка для студентів і школярів, шість безкоштовних місць для пільговиків тощо.

Публіка подякувала Сергієві Надалу за роботу  з цією проблемою оплесками, але згодом все ж і озвучила низку скарг щодо роботи в даному напрямку. Найбільше дісталось начальнику управління транспорту, комунікацій та зв’язку пану Мединському.

Один з присутніх  пенсіонерів, розповів про ганебне ставлення пана Мединського до нього як представника громадської організації «дітей війни»…

«Ми отримали близько 4000 скарг на телефону лінію. Тому Мединський був притягнутий до відповідальності і якщо ці речі будуть повторенні – ми з ним попрощаємся» – відповів Надал.

Ще жорсткішою була позиція Олега Тягнибока, який запропонував Сергієві Надалу «чоловіка Мединського – поставити, так би мовити, «на олівець» і якщо буде ще одна скарга – попрощатися з ним»

 

А от відповідаючи на питання пенсіонерки «Чому так рідко ходять маршрутки в Підгороднє і не всі шофери хочуть туди їхати?» Сергій Надал повідомив, що питання графіку руху маршрутних таксі сьогодні контролює муніципальна поліція,  яку зараз представляє  дванадцять чоловік. Але цими заходами мер обіцяв не обмежуватись і розповів про плани встановити GPS-маячки на маршрутки.

Мер закликав тернополян давати інформацію про усі проблеми з маршрутами за телефоном 1580. «В мене є звіт по кожному перевізнику, де зафіксована інформація про порушення. Три попередження – і ми позбавляємо перевізника маршруту. Я вважаю, що достатньо показово вигнати одног, і одразу буде результат» – повідомив мер.

Ажіотаж викликалаі  проблема квитків в маршрутках. І Олег Тягнибок, і Олексій Кайда, і Сергій Надал запевнили , що кожен перевізник зобов’язаний надати пасажиру квиток. За невиконання цих вимог законодавством передбачена відповідальність.

«Дзвоніть податковій – то їхні гроші за штрафи», – пожартував  мер про квитки в маршрутках.

Про проблему пільгових перевезень і відшкодування перевізникам грошей детально розповів Олексій Кайда.

Але після цього виникло у публіки виникло ще більше питань «Як може влада платити перевізнику, якщо не відомо скільки він перевозить в день?», – запитала тернополянка пані Ольга.

За словами Сергія Надала, двічі на рік проводиться міністерстський моніторинг даного питання і збирається інформацію про середню кількість перевезень пільговиків за день. Згідно отриманих даних і визначається розмір відшкодувань.

Андрій Бест

-1 thoughts on ““Чиряки” тернопільських маршруток

  • 13:36 | 20.06.2011 о 13:36
    Permalink

    Надал сказав,щ о учні та студенти мають їздити в маршрутках за пів-ціни:)! Збрехав!!!

Коментарі вимкнені.