“Маски шоу” в Козі – міліція зненацька обшукувала тернополян

В суботу 18 лютого багато відвідувачів арт-кафе “Коза” та інших нічних розважальних закладів стали свідками дивної міліцейської операції, – розповідає у соціальній мережі музикант Зорян Безкоровайний, – Раптом, посеред проведення мистецької програми у “Козу” увірвалися задрапіровані в маски і чорне озброєні міліціонери і не надаючи жодних пояснень почали безпідставно “шманати” усіх відвідувачів кафе.

За інформацією свідків такий же “трус” був проведений того вечора і у ресторані “Максим” та інших вечірніх розважальних закладах міста Тернополя.

– Що це – тренування міліції до Єври-2012 за рахунок простих громадян, які вибрались відпочити на вихідні? Бо збоку це виглядало, як штучне нагнітання криміногенної ситуації, коли безборонних і цілком мирних молодих людей грубо і безапеляційно обмацують озброєні до зубів “гобліни” у масках, – каже музикант, – Цей випадок є ще одним підтвердженням справедливості причин, за якими прості співгромадяни насправді називають працівників УМВС “МУСОРАМИ”, навіть не “мєнтами”, як намагаються нас переконати “узкоязичні” серіали і спеціалізовані “мусорські” телепередачі.

-1 thoughts on ““Маски шоу” в Козі – міліція зненацька обшукувала тернополян

 • 23:30 | 20.02.2012 о 23:30
  Permalink

  Ще один яскравий приклад беззаконня та бездарної політики шановного президента.Я взагалі тоді не розумію для кого писаний Закон “Про міліцію”,і як в такому випадку захистити свої права,які де-юри закріпленні чинним законодавством.А на рахунок тренерування,то це не допоможе.Бо Євро-2012,це ще один шанс для України опозоритись.

 • 08:30 | 21.02.2012 о 08:30
  Permalink

  Фреймут відзначила)) міліція підтвердила)) така наша країна. позор це суть українців

 • 10:57 | 21.02.2012 о 10:57
  Permalink

  Ми заслуговуємо на ТАКУ владу,адже після такого “шмону” НІХТО не поскаржився в прокуратуру на порушення його КОНСТИТУЦІЙНОГО проава як ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ!!!!! НІХТО!!!! Власник “КОЗИ” також ЦЕ проковтнув,не потрібно “зажиратися” з владою… От так і живемо…

 • 18:08 | 22.02.2012 о 18:08
  Permalink

  Добре шо обшукали, бо там багато наркоманів ходять в такі заклади і алкоголіків… почастіше б шманали.

Коментарі вимкнені.