Муц вчив Хоптяна бути гречним із жінками

Несподіваним став завершальний акорд сьогоднішньої колегії ОДА. Слова попросив народний депутат Орест Муц.

–         Шановні земляки, – почав Орест Павлович, – я виріс на ваших очах, як політик і як громадянин. І ніхто із присутніх тут ветеранів, які при владі 20 років, не називав мого прізвища у негативному сенсі. Останнім часом моє прізвище часто згадує шановний Валентин Антонович.

Орест Муц зазначив, що, як парламентар, має право на репліку і пообіцяв вкластися у 5 хвилин.

–         Мені дуже прикро, що ми втрачаємо наших земляків, – наголосив нардеп. – Це генерал-майор Бортняк і полковник Сак (останнього Муц очевидно переплутав з Паком, – прим. автора), який залишив свою родину, родина втратила годувальника.

Далі Орест Павлович звернувся до Віктора Сака:

–         Шановний Віктор Миколайович, скільки відкрито кримінальних справ з приводу фришування державними службовцями?

Головний міліціянт області запевнив, що такі справи є і порадив нардепові звернутися з інформаційним запитом.

–         Я просто констатую слова Валентина Антоновича, – не вгавав Муц. – Якщо вина не доведена в суді, мені було би соромно, що хтось десь говорив про якісь кримінальні справи.

І вже зовсім незрозумілий пірует земляка, який «за довіру відпрацює».

–         Шановні земляки! Ви ж повинні хоч трошки поважати себе. Йде 16-та річниця з дня затвердження Конституції. Коли вас у цьому залі ображають, називають злодіями, коли до вас, шановні жінки, звертаються через «бля», то я хотів би попросити вас, шановний Валентине Антоновичу, вибачитися в наших жінок, в тих людей, яких ми ще не прийняли в нашу область, а ви вже ведете за собою таких самих. Якщо вам потрібно «лікбез» прочитати, то зверніться до своєї дружини, яка на початку 90-х відповідала за гуманітарну справу. Вона розкаже, як треба звертатися до наших земляків.

При цьому члени колегії, насамперед, заступник голови ОДА Юрій Желіховський дали зрозуміти пану Муцу, що 5 хвилин закінчились. Сам Хоптян спромігся тільки вимовити:

–         Колегія закінчилась, дякуємо за роботу.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.