“Цицька”, “надгробки” та “зухвалий спіч”: Ольга Фреймут та “Ревізор” побували у Тернопільських закладах. Подробиці (фото, відео)

Вчора ввечері тернополяни врешті мали змогу побачити, за що ж отримали відзнаки у рамках програми «Ревізор» тернопільські «Коза», «Галичина» та «Старий млин».

Чи не вперше за всю історію програми Ольга Фреймут вирішила завітати у гуртожиток.  Вона вирішила поцікавитися, як поживають іноземні студенти у гуртожитку медакадемії. Провівши «показову ревізію», поспівчувала, зауваживши, що тепер особливо цінує власне життя.

Після не надто втішної ревізії у гуртожитку, Ольга Фреймут завітала до готелю «Галичина».  Однак там вона виконувала обов’язки строгого ревізора не одна, а з нашим -земляком, який дуже вболівав за те, щоб Ользі все сподобалося у Тернополі – із Сергієм Притулою.  Йому, до слова, тут сподобалося все. А от вибагливій Фреймут не підійшли рушники та   шампунь. Однак це не завадило їй віддати відзнаку цьому закладу.

Наступним на шляху «ревізора» став ресторан «Мемфіс», у якому Ольга розкритикувала фактично все, при чому – заслужено.  «Дореволюційні» підноси, ковбаса в газеті, липучки для мух і самі мухи, відсутність кондиціонера, холод, бруд – все не сприяло доброму настрою «ревізора».  Дуже довго довелося очікувати у «Мемфісі» на офіціантів, а у принесеному салаті Ольга Фреймут виявила волосину, то ж заклад категорично не рекомендує.

Ще менш привітно зустріла «ревізора» «Європа», у якій їй просто заборонили знімати. Та наполеглива Фреймут таки зайшла у заклад, при чому відзначила його чистоту. Можливо і для «Європи» візит «ревізора» завершився б відзнакою, якби не втручання власниці закладу,  яка заборонила «займатися самоуправством». Після чого апетити у Ольги Фреймут пропав, то ж зі словами: «неймовірно зухвалий спіч»  зіркова білявка покинула заклад, не забувши зауважити, що це заклад вона нікому не рекомендує.

У «Козі» Ольга Фреймут пообіймалася із офіціанткою, після чого завітала на кухню закладу. Кухня, до слова, сподобалася «ревізорові» значно більше, аніж холодний туалет.  Особливо до душі їй припав десерт «Цицька», тож залишивши відзнаку тут Ольга Фреймут вирушила у готель «Рута».

Фреймут розкритикувала смердячу подушку, поплямлені рушники та простирадла, знайдену під ліжком шкарпетку… Однак директор «Рути» Іван Васильович пообіцяв усунути усі неприємні моменти.

«Старий млин», відомий завдяки своєму інтер’єру на всю Україну, запам’ятався знімальній групі тим, що оператор Сашко тут розбив голову до низької стелі.  Ольга Фреймут ж порівняла меню закладу із надгробками – чомусь саме така асоціація прийшла їй в голову.

Пилюку «ревізор» таки відшукала, також не сподобалася Ользі дитяча кімната  – туди вона б не пустила власну дитину.  Однак туалет закладу їй сподобався. Хоча загалом Ольга Фреймут зауважила, що надмір деталей тиснуть на голову.  Попри це «Старий млин» став третім закладом у Тернополі, який отримав відзнаку від «Ревізора».

Погляд

Фото Форум Файного  Міста

 

Ревізор міліції не боїться, готель у самому кращому місці Тернополя, найдешевший готель, дари моря з волосиною,  коза, що не буцається та народ рекомендує, Оля не проти – відео ТУТ


-1 thoughts on ““Цицька”, “надгробки” та “зухвалий спіч”: Ольга Фреймут та “Ревізор” побували у Тернопільських закладах. Подробиці (фото, відео)

 • 12:32 | 1.03.2012 о 12:32
  Permalink

  Таке задоволення отримала вчора від перегляду програми. І зовсім не соромно було за “Мемфіс” і “Європу”, бо так їх і треба. Думають дуже модні….

 • 15:47 | 1.03.2012 о 15:47
  Permalink

  Не розумію за що її тримають на Новому. Хіба для стьобу. Дурна баба

  • 16:17 | 1.03.2012 о 16:17
   Permalink

   Та чим же вона дурна? У програмі “Підйом” вона мені теж не надто подобалась. Але “Ревізор”, як на мене, то абсолютно її.

 • 18:10 | 2.03.2012 о 18:10
  Permalink

  тапок 01.03.2012 15:47

  Не розумію за що її тримають на Новому. Хіба для стьобу. Дурна баба

  +1, підтримую
  дуже невідверта, дуже

  • 21:16 | 2.03.2012 о 21:16
   Permalink

   дивно, що чоловікам не подобається ця блондинка :)))

   • 10:23 | 4.03.2012 о 10:23
    Permalink

    Бо розумна. А чоловіки поруч з такими комплексують 🙂

Коментарі вимкнені.