Як тернопільські ДАІшники знущалися над водієм (відео)

16 січня 2012 “Дорожній контроль” опублікував матеріал про те, як у Тернопільській області співробітники ДАІ заради розваги отруїли автомобіліста сльозоточивим газом. Даний епізод записав водій на свою відеокамеру.

Зараз “ДК” розміщує повну версію відеозапису подій. Як показано на ролику, ДАІшники зупинили автомобіль нібито за порушення ПДР. При спілкуванні вели себе по хамськи, провокували конфлікт, намагалися обдурити водія.

З метою виманити автомобіліста на вулицю, інспектор ДАІ став брехати, що на машині відсутній номер.Зрозумівши, що цирк не пройшов, ДАІшник “забув про порушення”. Далі інспектори стали вимагати від водія, щоб він їхав за ними до лікарні.

Не отримавши очікуваної реакції, один з інспекторів просунув у бокове вікно газовий балончик, і став труїти водія. На численні прохання припинити знущання, ДАІшник лише ще більше розпилював газ.

-1 thoughts on “Як тернопільські ДАІшники знущалися над водієм (відео)

 • 14:16 | 18.01.2012 о 14:16
  Permalink

  Він шо не міг документи відразу предявити? Водій такий самий неадекват як і ті даішніки.

 • 14:57 | 18.01.2012 о 14:57
  Permalink

  Кожен повинен відповідати за свої вчинки. Цих лохів в ментовській формі для початку так на діб 15 мали б посадити (щоб державу не позорили).. А потім вже й під зад пінком погнати…

 • 03:39 | 20.01.2012 о 03:39
  Permalink

  togo mudaka-vodilu to treba na 14 sutok za graty za opir miscewym organam poriadku!. Jomu w niczogo nestalosia jak by dijsno to prawa pokazaw – to b i widczypylysia. Win jak by tak forsuwawsia desj zakordonom to b ne to sho na 14 sutok popaw a moze i nadowshe i she b deportaciju wlipyly.

 • 11:51 | 20.01.2012 о 11:51
  Permalink

  Водій поводився з самого початку по хамськи. Факт. Він і спровокував конфлікт з даїшниками.
  Але це їм аж ніяк не дає права спілкуватися, а тим паче діяти за межами повноважень та закону. Даїшники – представники держави при виконанні. Тому будь-які їхні дії регламентуються.
  В даному випадку хамська поведінка водія могла призвести до серйозних наслідків, при умові законного поводження зі сторони працівників дії.
  Вони могли заблокувати машину (щоб той при винекненні такого бажання не зміг втекти) і таки дійсно викликати представників які булиб вповноваженні провести затримання.
  І ось вже тоді доводити неадекватність його поведінки. І булиб праві.
  А так…….
  Непрофесіоналізм, відсутність знань психології, і тд. призвели до того що мужик 100% виграє справу, а даївці позбудуться ще кількох працівників. І по дєлом!

 • 13:53 | 21.01.2012 о 13:53
  Permalink

  Господа! В ДАИ %70 работают необразованные,без юридического интеллекта сотрудники ДАИ !Для повышения образования и юридического интеллекта сотрудников ДАИ,необходимо сотрудникам ДАИ, хотя бы 1-2 раза в неделю читать 1 часовую лекцию на предмет подобных конфликтов и ситуаций!И проводит,потом аттестацию на знание этих правил поведения! А иначе будет,постоянно такой балаган на дорогах!

 • 08:36 | 8.04.2012 о 08:36
  Permalink

  Водій молодець. А тих горе гаістів пиньком під зад щоб і блисько їх не було і кайло в руки нехай дороги ремонтують.

Коментарі вимкнені.