За подряпаний бампер сина міліціонера водія ледь не затягли до відділку

У Тернополі мешканці багатоповерхівки не дали міліції, яка приїхала аж на шести машинах, забрати сусіда.

Вони пояснили кореспонденту ТСН, що чоловіка намагалися заарештувати за дріб’язок та ще й на очах у його маленької доньки.

Врятований від обіймів міліціонерів Олександр неохоче говорить про подію біля будинку. “Я не хочу провокувати проти себе міліцію. Бо вони не бояться нікого”, – запевняє Олександр.

Водночас у міліції докладно розповіли про ДТП, винуватцем якого вважають Олександра, та навіть продемонстрували відео аварії.

Із відео зрозуміло, що Олександру не сподобалось, як близько сусід припаркував своє авто до його машини.

“Своєю машиною відсунув його назад, я нічого не скриваю, тому що він взяв мене підпихнув. Я кажу, нащо ти це робиш, а він каже, а ти як тута став”, – переповідає інцидент Олександр.

“Під час документування та отримання пояснень водій почав себе поводити неадекватно, почав виражатися нецензурною лайкою, погрожувати водієві, пасажирові. Також намагався втекти з місця пригоди”, – розповів заступник керівника ВДАІ Тернополя Юрій Пацалюк.

Втім, ці слова сусідам не аргумент. Люди кажуть, що неадекватною була поведінка саме правоохоронців. На подряпину бампера їх з’їхалось аж п’ятнадцятеро, мов на масштабну аварію.

“З’їхалося багато, бо він не хотів їхати з ними. І правильно зробив, якщо вони хотіли забрати, ще й кричали до нього, дитину віддай сусідам. Хай дитина йде з сусідами, а ти їдеш з нами. Чого він з ними мав їхати. Це ДТП, це не злочинець”, – захищає сусіда Андрій.

Майже три години мешканці будинку сперечалися з міліціонерами.

Останній аргумент сусідів на виправдання свого переполоху – у машині, яка зазнала ушкоджень, сидів син працівника міліції. Люди подумали, що справедливості в розгляді цієї ДПТ без їхнього втручання може і не бути.

Коментарі вимкнені.