Іван Гута через підставного діда зазіхнув на землю тернополян

У жовтні 2010 року тернопільські чиновники віддали  35 гектари землі  у селі Беримівці, що на Зборівщині 80-річному Свинару Радіону Миколайовичу. І встановили смішну суму орендної плати за землю – трохи більше 29 тис.грн. в рік. Самого пана Свинаря ніхто в очі не бачив – його інтереси постійно представляють уповноважені особи, тому він може бути звичайнісінькою підставною особою.

Як виявилось, з 2 січня 2015 року Свинар Радіон Миколайович був керівником «Агро – М» – підприємства, де засновниками є структури сумнозвісного земельного олігарха Івана Гути та його збанкрутілого агрохолдингу «Мрія». А вже з 2 листопада 2015 року Свинар Радіон Миколайович числиться засновником та керівником власої фірми «Фортуна СВ», яка зареєстрована в селі Годів Зборівського району.

Під час паювання земель, жителі села Беримівці залишили частину ріллі в статусі пасовища. Як стверджують мешканці, без згоди громади села, без відома районного керівництва головне управління Держгеокадастру віддали цю землю пану Свинарю.

Люди, що незгідні з таким станом справ, нещодавно недопустили техніку орендаря до обробітку пасовища, підготували звернення на імя обласної влади та народного депутата України і вимагають рахуватися з їхніми інтересами.

За інф. Терен

Коментарі вимкнені.