“Іван Сута не має жодного відношення до “Правого Сектора”, а є шахраєм та брехуном”, – Василь Лабайчук

У найскрутніші часи на захист української Нації і Держави першими ставали українські націоналісти.
Зараз ми змушені боротися на двох фронтах. На зовнішньому — Добровольчий Український Корпус “Правий сектор” збройно захищає свободу і незалежність України. На внутрішньому — політична партія “Правий сектор” бореться проти системи коруції, брехні, шахрайства, .
На жаль є люди, які займаються самозбагаченням та злодійством, спекулюючи іменем Правого Сектору. До таких належить Іван Сута.
Не маючи на те жодних повноважень, “побратим” займається постійним збором допомоги для хлопців котрі воюють, нібито організовує якісь вишкільні табори тощо.
Офіційно заявляємо – Іван Сута не має жодного відношення до “ПРАВОГО СЕКТОРА” і є звичайним шахраєм та брехуном і не має права виступати від імені організації.

Лідер “Правого Сектора” Тернопільщини, Василь Лабайчук
P.S. Ще влітку ми повідомляли про існування подібних проблем в газеті “Смолоскип” число 2(2) скан додається.

-1 thoughts on ““Іван Сута не має жодного відношення до “Правого Сектора”, а є шахраєм та брехуном”, – Василь Лабайчук

 • 12:28 | 24.11.2014 о 12:28
  Permalink

  Хто б ТАМ не був керівником, коли прості громадяни звернулись до “Правого сектору” за нагальною допомогою, то вам чужі проблеми не потрібні….
  Для чого взагалі існує цей “Правий сектор”?
  пишіть, якщо хочете щось запитати: treba-9@mail.ru

 • 23:48 | 24.11.2014 о 23:48
  Permalink

  Люди добрі, яку брехню пише Лабайчук, Я сам особисто був присутній, коли в обласній раді на зустрічі з представниками преси за одним столом сидів Сута і Лабайчук і Лабайчук представляв Суту, як ідейно-політичного референта Правого сектору. І Чоботаря представляв, хоч його на зустрічі не було.Брехун Лабайчук. Пошукайте в архіві відео і самі побачите. Яка надія иоже бути на Правий сеткор, коли самі себе обсирають. А ще ту непонятну Катерину Бойко десь взяли…Короче мутні мудаки

Коментарі вимкнені.