Кандидата у нардепи на Тернопільщині побили?

Упродовж дня до органів внутрішніх справ області надійшло 2 повідомлення, пов’язані з порушенням виборчого процесу.

На одному із інтернет-сайтів було розміщено публікацію  під назвою «В Шумську на Тернопільщині невідомі в масках ставили на коліна людей та зривали сесію». Зокрема, йшлося, що  перед початком проведення позачергової сесії райради, яка була ініційована з метою оголошення недовіри її голові, невідомі особи перешкоджали зайти в адмінприміщенняРДА та спричинили тілесні ушкодження одному із депутатів районної ради, який є кандидатом в народні депутати по 164-му виборчому округу.

Чоловік  за медичною допомогою та із заявою про вчинення відносно нього кримінального правопорушення до правоохоронців не звертався.

Міліціонери взяли свідчення у кандидата в народні депутати, згідно яких він стверджує, що нанесення тілесних ушкоджень не пов’язано з виборами. Чоловіку видано направлення на проходження судово-медичної експертизи.

Даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 125 ККУ  (Умисне легке тілесне ушкодження).

Цього ж дня до чергової частини Бережанського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи поблизу приміщення районної держадміністрації здійснюють підкуп виборців. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Проте дана інформація не підтвердилася.

Міліціонери надалі активно реагуватимуть на порушення під час виборчого процесу.

Коментарі вимкнені.