“Креативна лабораторія” навчить тернопільських дітей як не попасти у рабство

Майже 15 років жіночий клуб «Відродження нації» м.Тернополя проводить роботу в напрямку протидії торгівлі людьми й нелегальної міграції, плідно співпрацюючи з обласною державною адміністрацією, Тернопільською міською радою, управлінням освіти і науки облдержадміністрації та активно залучаючи учнівську молодь до участі в проектах місцевого, регіонального, національного і міжнародного рівня.

Нині організація продовжує співпрацю з Канадським Фондом Дітям Чорнобиля (КФДЧ) та виконавцем проекту «Ініціатива з протидії торгівлі людьми. Продовження», що став логічним наслідком проведеної роботи у 2011 році. Метою даного проекту є підвищення поінформованості учнівської молоді області про ризики нелегальної міграції та проблему торгівлі людьми через використання інноваційних методів подачі інформації.

У рамках проекту планується проведення заходів – «Креативні лабораторії» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл районних центрів області. Відповідно до бюджетних асигнувань жіночий клуб має можливість найближчим часом працювати в Бережанському, Бучацькому, Збаразькому, Зборівському, Козівському, Кременецькому, Лановецькому, Підволочиському, Теребовлянському, Чортківському районах. До участі у проекті будуть залучені вихованці інтернатних закладів у м.Теребовля, с.Струсів, с.Нове Село, смт.Коропець, с.Петриків.

Коментарі вимкнені.