На Тернопіллі лікували дідуся, а ледве не загинула дитина

В реанімаційне відділення Шумської районної лікарні 4 квітня потрапила трьохрічна дівчинка. «Медикаментозне отруєння внаслідок неконтрольованого вживання медичних препаратів» — такий діагноз встановили їй лікарі.

Як відомо, маленькі діти тягнуть до рота усе, що потрапляє їм під руки. І якщо малеча має доступ до домашньої аптечки, її вміст може також «спробувати на зуб».

Не стала винятком й трьохрічна дівчина, яка проживає у селі Обич Шумського району. Як розповідають у лікарні, вдома вона була з бабусею і дідусем. Останній пив пігулки від тиску і залишив їх десь на видноті. Цікава до всього онучка побачила «щось нове» і схопила до рук…

Те, що трапилося, вчасно побачили дорослі й відразу ж повезли дівчинку до лікарні. У реанімації їй у повному обсязі була надана лікарська допомога. Сьогодні дитина почувається вже краще, її перевели в інше відділення. Стан дитини стабільний, повідомляють медики. На днях дівчинку вже виписуватимуть.

Варто зазначити, дитячі отруєння особливо небезпечні. Адже, як наголошують лікарі, чим молодша дитина, тим важче їй подолати інтоксикацію — кислотність шлунка у малюків невелика. І, потрапивши в організм, отрути швидко всмоктуються.

Погляд

Коментарі вимкнені.