Двадцять сімей сьогодні отримають допомогу від тернополян (фото)

В рамках акції «Подаруй тепло та радість дітям», 20 тернопільських сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, отримають сьогодні допомогу – пакети з одягом та іграшками.

Список таких сімей ініціатору акції, чемпіонці світу з пауерліфтингу, Лілії Проць надав Тернопільський міський центр соціальних служб на початку грудня. Там зібрали дані про кількість дітей в сім’ях, їхній вік та список того, чого вони потребують найбільше. Практично усі мають проблеми з придбанням верхнього одягу, а також взуття. Кільком родинам потрібні лише іграшки, або книги.

Допомогу для цих сімей приймали в офісі Тернопільського центру комунікацій. Щодня тернополяни приносили пакунки з речима – шафа ледве витримала таку кількість одягу та іграшок.

Протягом 12 грудня Ліля Проць сортувала усі речі по призначенню: куртки, штани, футболки, головні убори, нарядний одяг, іграшки. Було приємно бачити, що крім уживаного одягу, траплялися новісінькі речі ще з цінниками.

А 13 грудня Ліля вже розподіляла речі між родинами. Так, на величезному столі в Тернопільському центрі комунікацій, лежали пакети з бирками, на яких писало прізвище сім’ї. Тоді з кожного стосу посортованого напередодні одягу, Ліля брала по одній речі, “прикидала”, на який вік вона підійде, і клала на той пакет, який призначався сім’ї, що має дітей відповідного віку. Вийшло так, що одна сім’я могла отримати більше одягу, а інша – менше, оскільки речей на дитину відповідного віку не було. Або одним потрібен був верхній, громіздкий одяг, а іншим – лише книги. “Сподіваємося, що батьки зрозуміють, чому ми не могли зібрати пакуночки однакового розміру для всіх”, – кажуть організатори акції “Подаруй тепло та радість дітям”.

Вручення допомоги сім’ям відбудеться 14 грудня, о 15.00, за адресою: вул.Й.Сліпого, 7, ТЦ «Атріум», 4 поверх, Тернопільський центр комунікацій.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.