Люди, нас дурять, – депутат міськради Андрій Шкула про Генеральний план Тернополя

Колись чув думку: “Навіть якщо в АТО наших хлопців щодня бомблять і вони гинуть, але телеканали показують, що в зоні АТО спокійно, значить в зоні АТО спокійно”. Це дико, це страшно, це сумно.

Але і внас, бачу, якщо по ТВ сказали, значить так воно і є… і пофіг, що людей при тому дурять. На ТВ-4 вийшов сюжет, де розповіли про те, що фахівці “Діпроміста” презентували зміни до Генерального плану, які перед тим презентували робочій групі. Все райдужно-яскраво і красиво. І школи, і садочки, і розширення міста … Але, насправді, робочій групі нічого не показували, не обгрунтовували, не доводили і члени групи не могли заперечувати проти злочинного перемальовування Генерального плану і нема тих яскравих змін. Нє, ну може є декілька робочих груп, бо ж в тій, якій мали презентувати є я і я точно не чув виступу “Діпроміста” (хоча по ТВ кажуть, що було, то може і чув?)))).

І ще, по Генплану. Люди, нас дурять: зміни, які проштовхують, в значні частині, просто замітають попередні злочини! Не було належного громадського обговорення, не було обгрунтованої потреби змінювати Генеральний план… І не нарікайте потім, що сквери рубають, парки нищать, алеї забудовують.

Андрій Шкула

Коментарі вимкнені.