Маленький тернополянин Андрійко Столяр потребує допомоги

В січні 2007 р. в Тернополі народився хлопчик Андрійко. На перший погляд це був звичайний новонароджений малюк в якого є щасливі батьки. Але тільки батьки і лікарі знали, що ця дитина починає боротися за життя з самого народження. При народженні він задихався, але Бог, лікарі і він сам вирішили що Андрійко житиме. Почалося ще одне дитяче життя….
Пройшло 5,5 років. Андрій живе звичайним хлопчачим життям: грається, малює, читає, катається на велосипеді. Одного вечора в дитини почалися гострі болі в ногах, животі, голові. Він лежав на ліжку і просив йому допомогти… Після огляду і здачі необхідних аналізів в різних лікарнях міста та Київській лікарні «Охматдит», лікарі поставили страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз.
Зараз дитина цілодобово під крапельницею, готується до курсу хіміотерапії. Лівою рукою він малює картинки де він з мамою, татом і молодшим братиком за руку…
Його хвороба лікується. Лікування складне та довготривале. Всі зусилля нашої сім’ї направлені на лікування та одужання Андрійка. Ми віримо в Бога, надіємось на нього, сподіваємось на професіоналізм лікарів, бачимо бажання жити нашої дитини. Звертаємось до усіх небайдужих людей за допомогою.

Реквізити банку:
приват банк 4405 8858 2421 6151 Столяр В.В.

Контактні телефони::
Оксана  067 30 94 050
Андрій  097 90 74 999

Детальніше ТУТ

Коментарі вимкнені.