Машини в “Айдарі” літають, а в армії техніка стоїть рядами, каже тернополянин (відео)

Відомий у Тернополі патріот, пропагандист здорового та активного способу життя, керівник туристичного клубу “Кристал” Борис Гора 26 серпня повернувся із поїздки зі Сходу. Він кілька днів провів у добровольчому батальйоні “Айдар”, допомагаючи військовим своїм стареньким бусом “жужиком”.  Каже, що ночував в машині і добровольці навіть серед ночі могли його розбудити, щоб він допоміг перевезти продукти, поранених побратимів, тощо.

Борис дуже радикально налаштований до роботи обласних військоматів. Каже, що призовники, які не мають бажання іти воювати, на Сході лише накалятимуть атмоферу. Він каже, що в добровольчих батальйонах воюють свідомі чоловіки, які навіть не потребують ієрархії та керівництва – вони все вирішують спільно між собою і почуваються вільними. Їх не змушують голитися та пастувати військові черевики, як це роблять у регулярній армії. Проте вони роблять найвагоміший внесок у оборону кордонів нашої країни.

Борис Гора обурений, що броньована техніка армії “стоїть рядами” і не бере участі в штурмах. Натомість усі машини в “Айдарі” прострілені, завжди на ходу. Є спеціальні бригади які ремонтують їх. Також місцеве населення допомагає, організувавши спеціальні пункти техобслговування.

Коментарі вимкнені.