Матла почав будівельні роботи на стадіоні, хоча судовий процес ще триває. Потрібна підмога

Тернополяни просять про допомогу –  Забудівник Матла почав роботи на стадіоні Текстерно, хоча судовий процес ще триває. Про це повідомляє Едуард Бендина.

– Підприємець Матла хоче знищити та забудувати стадіон ВАТ “Текстерно” по вул.Злуки! ПП Матла свідомо загадив та занедбав стадіон “Текстерно”! Після будівництва багатоповерхового будинку на просп. Злуки, 3-А, Матла залишив на стадіоні купу сміття, землі, залишки дерев та їх пеньків, панелі, бляху, тощо, що створює екологічну загрозу. Просимо міську владу зобов’язати ПП МАТЛУ здійснити вивезення будівельного сміття на спеціальні звалища для такого виду сміття. Стадіон – це соціально-важливий об’єкт а не смітник, і не будівельний майданчик. Не дамо знищити стадіон “Текстерно”, – каже захисник стадіону.

Як розповідає “Погляду” Наталія Кузь, там поставили знову забор і продовжують будівництво. На місце події виїхали активісти та журналісти.

Подробиці  згодом

-1 thoughts on “Матла почав будівельні роботи на стадіоні, хоча судовий процес ще триває. Потрібна підмога

  • 11:55 | 19.03.2015 о 11:55
    Permalink

    Цікаво шо з цього приводу скаже Надал. Вибори на носі.
    Якшо нічого, то ще один лишній привід не голосувати за цю відгодовану морду.
    А МАТЛА, шо МАТЛА, місцева бидлота яка приїхала з села і йому пофіг як живуть люди і куди подінуться діти з тих будинків шо він наштампує.

Коментарі вимкнені.