Микола Більчук запрошує тернополян на вишкіл «Захисти свій дім»

Вже більше року у місті Тернополі активно діє військово-патріотичний вишкіл «Захисти свій дім». В рамках цієї громадської ініціативи проходили первинну військову та тактико-медичну підготовку представники добровольчих батальйонів, медиків, журналістів, які потім відбували в зону проведення антитерористичної операції. Тисячі тернополян та жителів тернопільської області навчалися в рамках вишколу «Захисти свій дім». Багато хто з них і по сьогоднішній день воює на сході нашої країни в лавах ЗСУ та добровольчих формувань. Неодноразово інструкторський склад вишколу запрошувався для проведення навчань у районних центрах тернопільської області.
Інструкторський склад вишколу «Захисти свій дім» у вересні 2015 року розпочинає новий соціальний проект під назвою «Дике поле». Даний проект має на меті зсформувати у широких верств населення культуру поводження зі зброєю шляхом:

1. Дослідження питання культури поводження зі зброєю в інших країнах світу
2. Формування у широких верств населення стійких знань законодавства в сфері придбання, обігу та користування зброєю.
3. Організація та проведення серії лекцій та тренінгів, спрямованих на отримання теоретичних знань та практичних навичок поводження зі зброєю.
4. Створення популяризаційної та пізнавальної літератури, зйомка документальних передач, метою яких є поглиблене вивчення видів зброї, їх порівняння, наведення прикладів застосування на користь суспільства і закону як простими громадянами, так і представниками правопорядку та ін.
5. Можливого створення у місті Тернополі громадської організації, яка буде представляти інтереси власників зброї.
Ми пропонуємо системно навчати студентів тернопільських вишів та учнів старших класів загальосвітніх шкіл, юридичним, психологічним та технічним нормам поводження з вогнепальною та холодною зброєю. На нашу думку, реалізація проекту забезпечить відповідальне ставлення та свідоме використання дозволеною законом зброї в цілях самозахисту та охорони громадського порядку.
Також у рамках нашого проекту буде буде відкрито школу ножового бою. Усіх бажаючих прийняти участь у проекті просимо зголошуватись за телефонами: 067-1961881 та 0935760505.

Микола Більчук

Коментарі вимкнені.