Хто із тернопільських “високих чиновників” поїхав на Схід?

Виїжджаючи із гуманітарним  рейдом  «Тернопільщина – дітям Донбасу» на Луганщину,  голова обласної ради Василь Хомінець  наголосив, що не має права  не передати необхідне тернопільським воякам – 6-го батальйону 44 окремої бригади ЗСУ та правоохоронцям батальйону «Тернопіль», які нині перебувають на Луганщині.  «Допоки наші вояки там, на сході, доти у нас мир та спокій, – наголосив Василь Хомінець. – Для наших бійців передаємо запчастини для транспортних засобів, які вони  замовляли, морозильну камеру, гумові чоботи, плащ-накидки,  мінеральну  воду, ковбасні вироби та інші продукти. Наше святе завдання – дбати про тих, хто боронить нашу землю, ризикуючи власним життям».

Гуманітарний вантаж виїхав з Тернополя 29 серпня і вже прибув на Луганщину.  Супроводжує допомогу голова обласної ради Василь Хомінець та депутат обласної ради Софія Гусак.

Ініціювала збір допомоги для школярів Луганської області та наших вояків Тернопільська обласна рада. Було зібрано 20 тонн продуктів та усього необхідного і для шкільного ранця, і для військовослужбовців на загальну суму майже 300 тисяч гривень.

-1 thoughts on “Хто із тернопільських “високих чиновників” поїхав на Схід?

  • 20:11 | 1.09.2015 о 20:11
    Permalink

    Хомінець повіз “гуманітарку” не ним зібрану! Чергова рисовка. Може ще й автоматом сфотографуєтьося. Задовбали піарами! Чого ж ти, здорове і молоде, не йдеш в армію? І він, виявляється орав… як муха у вола на розі. Що вибори на носі?

Коментарі вимкнені.