На Майдані беркут стріляє впритул та навіть у спину!

Ви хотiли моменту iстини – ось вiн!  Каже тернополянин:
За даними медслужби Майдану, пiсля ночi 2 загиблих.
У одного, Сергiя Алояна, 3 поранення – верхня дiлянка легенiв (артерiя), завушна дiлянка вуха, голова. У iншого, неiдентифiкованого чоиловiка 32-33 рокiв, проникаюче поранення в серце. Поранення проникаюче – кулю вийняти не вдалося. Усi, вiрогiдно, – гумовими або пластковими кулями (встановить експерт).
За моєю iнформаціє  з медслужби, в Алояна стрiляли ззаду. Ми живемо в час, коли влада стрiляє в спину. Нiхто i нiдe вiд цього не застрахований!
Тим часом Майдан живе своїм старим порядком денним.
Зараз на Грушевського 600-800 чоловiк наших. Частина за лiнiєю барикад, спiлкується з пернатими.
Беркути неохоче слухають людей. Вже зараз, пiсля всього, хваляться, що можуть вiдкрити вогонь без попередження.
Почалася неоголошена вiйна проти українського народу!
Яка рiзниця, чи оголосять надзвичайний стан – вiн уже є!
Якщо на мiтинг до Дня Злуки пiсля обiду не вийде хоча б 50 тис чол, значить українцi заслужили прислужувати Хряку.

Ivanka BekВернулась з Майдану наша журналістка – Євгенія Мотрич. Журнаілсти бачили, як беркут наблизився впритул до однієї з журналісток (наголошую – дівчина), яка тримала в руках лише фотоапарат і вистрелили впритул в грудну клітину. Я вважаю, що якщо в журналістів прицільно стріляють, що видно не на одному відео, і це триває вже 3 добу й ніхто не дав команду журналістів не чіпати – то вину несе не лише президент, міністр, але й працівники прес-служб відомств, які просто мали дірку в голові проїсти керівництву і зробити так, щоб ми могли там перебувати принаймні з усвідомленням, що на нас не полюють зумисне. Ми цілком усвідомлюємо, що тут журналістів можуть поранити. Але якщо десятки відео свідчать, що на нас полюють – відповідальність пярма на всій вертикалі.

Коментарі вимкнені.