На півночі Тернопілля вода заливає дороги і будинки

Стрімко підвищується рівень води у річках Тернопільщини. Через стрімке танення снігу у північній частині області вода заливає дороги у будинки.
Станом на 09.00 год. 13 квітня, пройшло підвищення рівнів води в р.Золота Липа, Коропець, Стрипа, Серет і Збруч, – повідомляють в ОДА.
У Бережанському районі в річці Золота Липа, вийшла вода біля сіл: Жуків та Гиновичі. Там підтоплено вісім будівель. В селі Підлісне вода перелилась через дорогу.
Відкачують воду у Збаразькому районі. Там вийшла з берегів річка Горинь. У селі Вишнівець, вул.Кременецька, вода залила дорогу.
У Зборівському районі – різке наповнення води в водному каскаді біля с.Ратищі. Працівники Тернопільського обласного управління водного господарства та Залозецької селищної ради скинули воду із Залозецького водосховища. Проводиться постійний моніторинг гідрологічної обстановки по каскаду до с. Горішній Івачів.
В Підгаєцькому районі – піднялась вода в річці Коропець. Там провели обхідний канал для зменшення поповнення Підгаєцького ставу та украплення дамби мішками піску, на теперішній час обстановка стабілізувалася.

Роман СНІДАНКО

Коментарі вимкнені.