На роботу у батальйон патрульної служби міліції із зарплатою у 4,2 тис.грн запрошують тернополян

З метою належного забезпечення прав та свобод жителів Тернопільщини, захисту краю від злочинних посягань, охорони громадського порядку, в структурі УМВС України в Тернопільській області створюється спеціальний батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль».

На службу до підрозділу, де мінімальна зарплата становитиме 4200 гривень, запрошуються цивільні особи з числа добровольців віком до 40 років, з повною загальною середньою освітою. Особам призовного віку, які виявили бажання служити у спецпідрозділі, на період служби в ОВС надається відстрочка від строкової військової служби. Та найголовніша вимога – патріотизм та готовність боронити рідний край.

Необхідні документи, які потрібно подати для зарахування на службу: паспорт громадянина України, військовий квиток, ідентифікаційний номер та медичну довідку.

Набір до спецпідрозділу проводиться на контрактній основі з випробувальним терміном від 3 до 6 місяців.

За додатковою інформацією звертатись у відділ кадрів міськрайвідділу за місцем проживання, а також за адресою: м. Тернопіль, вул. Валова, 11. Контактні телефони: (0352) 27-13-14, 27-10-46, 27-13-55, 27-13-69, 067-352-92-66.

Резюме надсилати на електронну адресу vppukz@mail.ru.

Коментарі вимкнені.