На що скаржаться тернополяни: перелік питань

Органами прокуратури Тернопільської області у поточному році розглянуто понад 2 тис. заяв та скарг громадян. Доводи заявників перевірялись у кожному другому звернені.

Категорії звернень, які вирішувались прокуратурою, свідчать про те, що громадяни, у більшості випадків, продовжують скаржитись на неналежне досудове розслідування кримінальних проваджень, незаконні процесуальні рішення та тривалий судовий розгляд. Третина звернень даної категорії стосується дій ( бездіяльності) органів Національної поліції.
Незважаючи на позбавлення органів прокуратури України підстав для представництва інтересів громадян в суді, окремі заявники продовжують подавати свої звернення з проханням поновити порушені права в судовому порядку.
Майже 3% громадян скаржились на порушення у сфері нагляду за додержанням кримінально – виконавчого законодавства.
Працівниками прокуратури на особистому прийомі прийнято майже 400 заявників, з яких половина – керівництвом.
До органів прокуратури Тернопільської області у першому півріччі поточного року надійшов 51 запит на інформацію, з яких 18 – скеровано за належністю розпорядникам інформації.
Із загальної кількості розглянутих запитів надано інформацію на 22, по 10 – роз’яснено та по 1 запиту відмовлено у наданні інформації.
З числа розглянутих запитів на інформацію: 4 – з кадрових питань; 10 – з питань досудового слідства; 1 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності; 18 – з інших питань.

Коментарі вимкнені.