На Тернопільщині більше 10 тисяч сімей не спроможні заплатити за комуналку

Станом на 11 червня  за призначенням субсидії за спрощеним порядком на Тернопільщині звернулось 27013 осіб.  53418 справи знаходяться на опацюванні в  місцевих органів соціального захисту, подано запити на 43477 справи в житлово-комунальні організації про суми нарахувань за житлово-комунальні послуги (в тому числі 15910 –  за новими зверненнями). Здійснено призначення житлової субсидії 10668 сім’ям

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту Вадим Боярський 15 червня під час наради під керівницвом виконувача обов’язків заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Бабійчука.

«Найкраще справляються із завданням щодо призначенням субсидій райони: Підгаєцький (52,74%), Чортківський (44,87%) та м.Чортків (46,51%). Найгірше- Монастириський (14,34%), Лановецький (16,23%), Теребовлянський (16,60), Гусятинський (18,57%) та м.Тернопіль (3,99%), – наголосив Вадим Боярський. -Тим, хто вже оформив субсидію на житлово-комунальні послуги з 1 квітня, через півроку не потрібно буде додатково звертатися до управлінь соціального захисту населення. Загалом, ми уважно моніторимо ситуацію, намагаємося в робочому режимі виправити всі проблеми».

Виконувач обов’язків заступника голови облдержадміністрації Іван Бабійчук наголосив на важливості проведення належної інформаційно-роз`яснювальної роботи та надання консультацій населення щодо порядку оформлення субсидій.

«Наше спільне завдання – створити всі умови, щоб громадяни отримали субсидії, – наголосив Іван Геннадійович. – З нашщого боку має бути належна інформаційно- роз`яснювальна робота. Мешканці Тернопільщини мають отримати відповіді на всі питання і отримати субсидії».

Іван Бабійчук доручив структурним підрозділам ОДА розробити графік надання консультацій по районах представниками робочих груп, до складу яких ввійдуть працівники районних управлінь соцзахисту, інших служб.

Графік надання консультацій буде опубліковано на сайті облдержадміністрації згодом.

-1 thoughts on “На Тернопільщині більше 10 тисяч сімей не спроможні заплатити за комуналку

  • 13:17 | 17.06.2015 о 13:17
    Permalink

    подружіться з математекою і порахуйте сільське населення. Одиниці мають хоч якусь роботу. Всі інші працюють на городах щоб вижити.

Коментарі вимкнені.