На Тернопільщині чоловік зрозумів, що дружба закінчується разом з грошима

Під час чергового візиту до банкомату 54-річний житель одного з сіл Теребовлянського району зробив неприємне відкриття – з його карткового рахунку зникли десять  тисяч гривень. Куди ділися гроші? Із таким запитанням він звернувся до співробітників райвідділу міліції.

Поспілкувавшись із  потерпілим, правоохоронці дійшли висновку, що він, сам того не відаючи, повідомив злодійці пін-код картки.

Зі слів чоловіка, близько тижня у його помешканні проживала знайома. Якось він сам попрохав жінку зняти тисячу гривень із його кредитної картки й повідомив їй пін-код. Тоді, як стало відомо в ході слідства, 26-річна товаришка отримала в банкоматі суму в двічі більшу, за ту, про яку просив чоловік. Тисячу віддала власникові картки, стільки ж поклала до власної кишені.

Однак на цьому злодіяння підозрюваної не завершилося. Отримавши доступ до кредитки, жінка менше ніж за тиждень зняла із рахунку знайомого понад десять тисяч гривень.

За скоєне жінці доведеться понести покарання згідно статті 185 Кримінального кодексу України. До слова, на лаві підсудних їй доведеться побувати уже не вперше.

Коментарі вимкнені.