На Тернопільщині чиновник, котрий вкрав мільйони – має право красиво жити. А ті, хто змусили чиновників понервувати – кримінальні злочинці

Доброго вечора, файномістяни! Христос ся раждає! Славімо його!
Радісний і величний цикл зимових свят, трохи приглушений цьогоріч війною, тривогами і втратами. Але, все-одно, дух Різдва, Василь,
Маланка, Коза, колядники і щедрувальники завітали у наші домівки.Навіншували нам жита, пшениці і мирного неба. Значить, так воно і має бути. Просто треба трохи терпіння і багато праці.
А зараз готуємось до завершального свята: Водохреща, або ж Йордану. Варимо кутю, освячуємо воду до Вечері і молимось. Аби ця вода свячена змила всіляку нечисть з нашого життя.
А нечисті у нас – ого!
Спостережливі касири уже виявили в руках файномістян фальшиві купюри по 20 грн. Також, не виключено, що у місті з`являться банкноти, вивезені терористами з Донбасу. Особливість цих купюр в тому, що вони мають на собі троха “косметики”. Ну, десь так, як ми вії малюємо, тіко рожевим.Це одна особливість, а друга – то рішення нашої влади про те, що, нещасливі власники таких купюр можуть вважатися посіпаками терористів. Так що: пильнуйтесь.
Про пильнування. Ото йшов мій муж днями додому, темно вже було. А двори такі, на вул. Братів Бойчуків, темні і слизькі. Ні, ну світло там є, звичайно, коли місяць світить. А от двірника нема – це точно. Одним словом, поламав мій муж ногу. Но то таке, я з тим розберусь. В мене, просто, питання до файномістян, мешканців цього от льодово- ямкуватого заповідника: вам що подобається жити з оцим гренландським льодовим щитом у дворах? Ви на ньому не ковзаєтесь? І не падаєте? Ви за це й платите, як за прибирання прибудинкової території?
Ну, все: совдєп відпочиває, Майдан переміг, люстрація пройшла непомітно!
Взагалі-то, це я там ледве пройшла сьогодні. Там чорт ногу зломить – не те, що людина. Але, якщо до громадян досі не дійшло, що ЖЕК існує для того, щоб працювати і заробляти, а не просто так збирати з нас кошти – то що ж… Відчувайте себе пінгвінами!
І платіть за ненадані вам послуги. Влада буде вам вдячна. І ще спостерігайте за всім , що відбувається в країні крізь вікно і монітор. І чекайте змін. Вони обовязково настануть. От тільки, чи сподобаються вам такі зміни – це вже питання.
У Кременці Правий Сектор “пролюстрував” суддю і Голову районного суду, котрі спричинилися до низки незаконних рішень.І поки ЗМІ і фартушкове радіо мусолило цю новину, проти громадських міліція і прокуратура порушила справу. Кримінальну, ясна річ.

Бо запхати суддю, котра щойно винесла оправдальний вирок чиновнику-казнокраду – злочин. А протизаконне рішення судді – не злочин. Ну, так воно якось у нас. Чиновник, котрий прокрався на мільйони – має право красиво жити. Герой! А ті, хто змусили суддю понервувати та пальтечко трохи замастили – кримінальні злочинці. Систему пробують зруйнувати. Во паскуди які! На святе замахнулись…

Ну, чиновники наші – то окрема каста вже. Недоторкані. Я от тільки не розумію, де межа терпимості в народу? І чи є вона, взагалі?Щось не так у нас з колективною свідомістю. Чи то нею вже аж так навчилися маніпулювати?

От досить було Барні і Притулі завести полеміку, як всі тут же кинулись це обговорювати. ЩО? Що там обговорювати? Ну, міряються собі хлопи ( як би це делікатніше?) достоїнствами – і хай би собі. Так ні: маса люду включається в діалоги: в кого заслуги більші, в Барни, чи Притули. Чи то вже інтелект у всіх на рівні сідалищного нерва завис?

Ага. Наш феодал з Ангелівки і, за сумісництвом, в.о. Губернатора пан Іван Крисак, відкрив свою сторінку у Фейсбуку. Тепер всі бажаючі можуть прочитати новини ОДА не лише на сайті ОДА, новинних порталах, в газетах і подивитись на ТБ, а ще й, для закріплення пройденого матеріалу, освіжити пам’ять на сторінці Крисака.

Цікаво ось, чому б на тій же сторінці, не пояснювати громадянам, наприклад, доцільність латання ям, ямищ і ямок на дорогах обласного значення в зимовий період? А то сама бачила днями, як асфальт клали поверх замерзаючої калюжі. Чи може – то таке ноу-хау? Вартістю у скільки бюджетних коштів?

Взагалі, до влади нашої, на всіх її рівнях і надбудовах з прибудовами, питання з приводу безгосподарської діяльності можна ставити довго. А, якби записати всі – то вийшов би, напевно, найдовший риторичний рукопис. Але! Їхня безгосподарність починається там, де закінчується наш контроль. По собі знаю. Бо елементарно: в мене у дворі тьотя Галя сніг мете тоді, коли він падати починає, і тротуар солить вчасно. І мені, іноді, до сліз її шкода. Адже робота важка і копійки платять. Але справа не втім. Просто наш директор ЖЕКу знає, що краще сніг з мого двору винести, аніж я йому буду виносити мізки.

А, взагалі, влада ефективно працює лише тоді, коли відчуває, що ось, раптово, може накотити якась хвиля – і змести з теплих крісел.В крижану ополонку життя народного. А воно чиновникам не дуже до смаку. Самі ж створили його, те життя, таким.

Ех.. А тут Йордан завтра. От би водичкою свяченою всіляку нечисть змити і забутись, що була така…Кажуть : мрії збуваються! Якщо зусиль трохи докласти. Все буде добре!

Коментарі вимкнені.